Jacek Mysior

Giełda

GPW odrabia straty

Po wyprzedaży, która przetoczyła się przez warszawski parkiet w środę i czwartek, inwestorzy ochoczo zabrali się za odkupywanie przecenionych walorów.

Giełda

Analitycy pozytywnie o Eurocashu

Zdaniem specjalistów Noble Securities akcje dystrybucyjnej spółki są niedowartościowane. W związku z tym zalecają kupowanie papierów spółki wyceniając je po 48,1 zł.

Giełda

Realizacja zysków na GPW

Po pięciu z rzędu wzrostowych sesjach inwestorzy w Warszawie postanowili zrealizować zyski, choć obiecujący początek czwartkowych notowań raczej wskazywał, że raczej padną...

Biznes

Ursus ze zleceniem za 100 mln zł

Oferta konsorcjum, w skład którego wchodzi Ursus i Ursus Bus, została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na miejskie autobusy elektryczne dla Zielonej Góry.

Sylwetki

Przestańcie konkurować

Odchodząc z naszej firmy, część osób miała skopiować informacje będące jej tajemnicą – mówi Bartosz Kaczorowski, dyrektor zarządzający Assa Abloy Mercor Doors.

Giełda

GPW w górę na przekór Europie

Optymistyczne nastroje w Warszawie utrzymały się drugą sesję z rzędu, pozwalając indeksom odrobić straty poniesionych z początkiem tego tygodnia.

Giełda

Poranny zryw kupujących

Po rozczarowującej końcówce poprzedniej sesji optymistyczne nastroje ponownie zawitały na warszawską giełdę.

Giełda

Duże spółki straciły moc

Początek tygodnia wypadł fatalnie dla posiadaczy akcji z warszawskiej giełdy. Indeks WIG20 zniżkował o ponad 1,1 proc. zatrzymując się w okolicach poziomu 2450 pkt.

Giełda

WIG20 przyspawany do 2500 pkt

Początek tygodnia na GPW niestety rozczarował posiadaczy akcji. Warszawskim indeksom nie udało się utrzymać wypracowanej w pierwszych godzinach sesji przewagi całkiem sporej...

Example Alt
eWydanie