Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Olgierd Kwiatkowski

Kolarstwo i tenis to jego pasje

Polskie Orły

Glik dršży skałę

Pierwszy sezon w AS Monaco Kamil Glik miał znakomity, było mistrzostwo Francji i półfinał Ligi Mistrzów. W tym roku jest gorzej, ale pozycja polskiego stopera w zespole wcišż...

Widziane z regionu

42 195 m dla każdego

Sezon biegowy trwa w Polsce już cały rok, ale wiosnš rozkwita. Niemal każde miasto ma dziœ swój maraton lub przynajmniej półmaraton. Można startować w każdym województwie.

Lekkoatletyka

Polska kula leci daleko

Lekkoatletyka: W czwartek w Birmingham poczštek halowych mistrzostw œwiata. Kilka dobrych wyników Polaków z tego roku daje nadzieje na medale

Œwiętokrzyskie

Hala dała impuls

Przed rozpoczęciem sezonu celem siatkarek KSZO Ostrowiec było przetrwanie. Klub z trudem wychodzi z kłopotów, ale w Lidze Siatkówki Kobiet wiedzie mu się całkiem dobrze.

Podkarpacie

Jestem szczęœliwa

Katarzyna Bachleda-Curuœ, dwukrotna medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim o igrzyskach w Pjongczangu, krytym torze, który powinien powstać w Zakopanem, i rodzinnym Sanoku.

Lubelszczyzna

Zapaœniczy Chełm

Sekcja zapaœnicza w klubie Cement-Gryf Chełm działa od ponad pół wieku. Dzięki niej zapasy stały się jednš z wizytówek miasta.

Sporty motorowe

Piasek dla bogatych

Dla uczestników rozpoczynajšcego się 6 stycznia Rajdu Dakar najważniejsza jest przygoda, czasami zwycięstwo. Koszty, a te sš horrendalne, zazwyczaj nie majš znaczenia.

Dolny Œlšsk

Czas przejšć inicjatywę

Jest już pewne, że Hubert Hurkacz zagra w styczniu w kwalifikacjach Australian Open. Mniej pewne, czy zrealizuje kolejne marzenie – miejsce w czołowej pięćdziesištce œwiatowego...

Lubelszczyzna

Trzecie pokolenie w bobie

Naszym marzeniem w Pjongczangu jest miejsce w pierwszej dziesištce, o to chcemy walczyć. Trenujemy teraz bardzo mocno – mówi Mateusz Luty, bobsleista AZS UMCS Lublin.

Tenis

Nie byłem dobrze przygotowany

Kamil Majchrzak. Polski tenisista nr 2 o zakończonym sezonie i ciężkiej doli gracza spoza pierwszej setki rankingu ATP.

Rozmowa "Rzeczpospolitej"

Dolny Œlšsk

Piękne latanie

Maja Kuczyńska jest wicemistrzyniš œwiata w jednej z najmłodszych, ale szybko rozwijajšcej się konkurencji sportowej – lataniu tunelowym.

Podkarpacie

Sportowe plany na Bieszczady

Kilka lat temu powstał projekt budowy podkarpackiego centrum sportów zimowych, niedawno przekształcił się w pomysł stworzenia Centralnego Oœrodka Sportu w Ustrzykach Dolnych.

Kolarstwo

Piach w szprychach

Polski Zwišzek Kolarski stracił jednego z głównych sponsorów i 2 mln zł. Poważniejsza w skutkach może się jednak okazać utrata wiarygodnoœci.

Pomorze

Stoczniowiec na lodzie

Trzech olimpijczyków zimowych igrzysk wychował w swej blisko półwiecznej historii Stoczniowiec Gdańsk. Jest duża szansa na to, że w Pjongczangu pojawiš się kolejni.

Example Alt
eWydanie