Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Olgierd Kwiatkowski

Kolarstwo i tenis to jego pasje

Sporty motorowe

Piasek dla bogatych

Dla uczestników rozpoczynajšcego się 6 stycznia Rajdu Dakar najważniejsza jest przygoda, czasami zwycięstwo. Koszty, a te sš horrendalne, zazwyczaj nie majš znaczenia.

Życie Dolnego Œlšska

Czas przejšć inicjatywę

Jest już pewne, że Hubert Hurkacz zagra w styczniu w kwalifikacjach Australian Open. Mniej pewne, czy zrealizuje kolejne marzenie – miejsce w czołowej pięćdziesištce œwiatowego...

Tenis

Nie byłem dobrze przygotowany

Kamil Majchrzak. Polski tenisista nr 2 o zakończonym sezonie i ciężkiej doli gracza spoza pierwszej setki rankingu ATP.

Rozmowa "Rzeczpospolitej"

Życie Dolnego Œlšska

Piękne latanie

Maja Kuczyńska jest wicemistrzyniš œwiata w jednej z najmłodszych, ale szybko rozwijajšcej się konkurencji sportowej – lataniu tunelowym.

Kolarstwo

Piach w szprychach

Polski Zwišzek Kolarski stracił jednego z głównych sponsorów i 2 mln zł. Poważniejsza w skutkach może się jednak okazać utrata wiarygodnoœci.

Życie Pomorza

Stoczniowiec na lodzie

Trzech olimpijczyków zimowych igrzysk wychował w swej blisko półwiecznej historii Stoczniowiec Gdańsk. Jest duża szansa na to, że w Pjongczangu pojawiš się kolejni.

Tenis

Kubot najlepszy na œwiecie

Łukasz Kubot z Brazylijczykiem Marcelo Melo zwyciężyli w grze podwójnej w turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu. Polak od dziœ jest liderem rankingu deblistów.

Plus Minus

Swiss Miss z Koszyc

Martina Hingis kończy karierę. Była cudownym tenisowym dzieckiem. Wygrała dużo, mogła więcej, ale nie poradziła sobie z zaborczš matkš, presjš i sławš.

Życie Opola i Ziemi Opolskiej

Medal z Opola

Od 41 lat w Opolu działa jedna z najsilniejszych sekcji dżudo w kraju. Wychowanka KJ AZS Agata Ozdoba jako jedyna Polka zdobyła medal na ostatnich mistrzostwach œwiata.

Kolarstwo

Pod łososiowš górę

W niedzielę w Bergen rozpoczynajš się mistrzostwa œwiata. W tym sezonie Polacy dali solidne podstawy, by wierzyć, że w Norwegii pojadš po medale.

Tenis

Jubileusz Pekao Szczecin Open z Janowiczem

W doborowej obsadzie odbędzie się największy najstarszy i największy turniej tenisowy w Polsce. Na liœcie zgłoszeń znajduje się m.in. Jerzy Janowicz, Tommy Robredo, Florian Mayer.

Życie Dolnego Œlšska

Pomocnik mistrzów

Będšc zawodowcem, trzeba umieć pracować dla każdego. Trzeba dobrze wykonywać swoje zadania bez względu na nazwisko lidera – mówi Maciej Bodnar, zwycięzca etapu w Tour de France.

Życie Ziemi Podlaskiej

Narty, kajaki i piłka

Sparta Augustów obchodzi w tym roku 70-lecie. Z tego klubu wywodzi się pierwszy medalista olimpijski z Podlasia – kajakarz Piotr Markiewicz, w tym klubie rodziło się polskie...

Example Alt
eWydanie