Janusz Pindera

Wielki znawca boksu

Siatkówka

Wszyscy są ważni

W Lidze Narodów Polacy mają osiem zwycięstw. W Osace wygrali wszystkie trzy mecze i znów są liderem.

Boks

Wasyl Łomaczenko, czyli Pan Mistrz

To jedno z ulubionych określeń Dariusza Michalczewskiego. Jak widzi w ringu wybitnego pięściarza, to mówi o nim: Pan Mistrz. Tak określił dwa lata temu w Gdańsku Ukraińca...

Boks

Wybredni Anglicy

Opinie, że boks zawodowy przeżywa kryzys, są mocno przesadzone. Gala goni galę, dobrych walk nie brakuje. Jeśli mówimy o deficycie, to dotyczy on jedynie wielkich gwiazd, które...

Boks

Presja, dystans i lewy prosty

Przed Maciejem Sulęckim najważniejsza walka w karierze. W sobotę w Barclays Center na Brooklynie zmierzy się z Danielem Jacobsem.

Boks

Zatrzymać się w porę

41-letni Tomasz Adamek znów wygrał i marzy mu się jeszcze jedna wielka walka. Mistrzom ciężko żegnać się z ringiem i nie chodzi tylko o pieniądze – adrenalina i światła...

Boks

Boks: Adamek chce więcej

Miała być w Częstochowie noc zemsty i była. Najważniejsze walki wygrali Mateusz Masternak i Tomasz Adamek.

Boks

Zamiast hitu dopingowy wstyd

5 maja w Las Vegas nie dojdzie do rewanżowej walki Giennadija Gołowkina z Saulem Alvarezem. Złapany na dopingu Meksykanin już się z niej wycofał.

Boks

Wygrana, po której można być dumnym

Deontay Wilder w dziesiątej rundzie zakończył pojedynek z Luisem Ortizem i obronił tytuł organizacji WBC w wadze ciężkiej. Sensacji nie było, ale emocji co niemiara.

Boks

Skuteczna pułapka

Murat Gassijew znokautował Yuniera Dorticosa na osiem sekund przed końcem walki i w finale World Boxing Super Series spotka się z Ołeksandrem Usykiem.

Opolszczyzna

To będą piękne dni

Wielka siatkówka wraca do Opola. Pierwsze mecze Klubowych Mistrzostw Świata, z udziałem Zaksy Kędzierzyn-Koźle, już 12 grudnia.

Boks

Boks: Mistrz mistrzowi nierówny

Zawodowy boks ma kolejnego mistrza, urodzonego w Bejrucie Syryjczyka Manuela Charra, walczącego na niemieckiej licencji, który właśnie wywalczył pas WBA w wadze ciężkiej.

Plus Minus

Sulejmanoglu: Mały, wielki człowiek

Tacy jak Naim Suleymanoglu rodzą się raz na sto lat, a może i rzadziej. Rekordy świata bił na zawołanie, z kolorów znał tylko złoty. Trzykrotny mistrz olimpijski w podnoszeniu...

Boks

Mistrz dotrzymał słowa

Deontay Wilder znokautował w Nowym Jorku Bermanea Stivernea w pierwszej rundzie. Teraz chce walki z Anthony Joshuą.

Example Alt
eWydanie