Janusz Pindera

Wielki znawca boksu

Boks

Głowa „Diablo” będzie ważna

Dla Krzysztofa Włodarczyka sobotnia walka z Rosjaninem Muratem Gassijewem w Newark może być ostatnią szansą zdobycia raz jeszcze mistrzostwa świata.

Boks

Będzie pomnik Papy Stamma

Stanie obok Hali Gwardii w Warszawie, w maju przyszłego roku, w 65. rocznicę mistrzostw Europy, które przyniosły Polsce 9 medali, w tym 5 złotych.

Siatkówka

Nie czas na świętowanie

Polki przegrały w Baku z Azerbejdżanem w trzech setach i o ćwierćfinał mistrzostw Europy siatkarek walczyć będą w środę z Turcją lub Ukrainą.

Siatkówka

ME siatkarek: Na początek - Niemcy

W rozpoczynających się w Azerbejdżanie i Gruzji mistrzostwach Europy największe szanse na końcowe zwycięstwo daje się Rosji, która będzie bronić tytułu. W gronie faworytek...

Wspomnienia

Siłacz, jakich mało

48 lat temu, 20 września 1969, Waldemar Baszanowski zdobył w Warszawie złoty medal Mistrzostw Świata w podnoszeniu ciężarów. Przypominamy tekst z kwietnia 2011

Siatkówka

Baku, oby szczęśliwe

W piątek w Azerbejdżanie i Gruzji początek mistrzostw Europy kobiet w siatkówce. Polki zaczynają od meczu z Niemkami w Baku.

Boks

Czekamy na rewanż

Remis w znakomitej walce Giennadija Gołowkina z Saulem Alvarezem oznacza, że Kazach wciąż jest mistrzem świata wagi średniej.

Boks

Nokautujący robot

W sobotę w Las Vegas nie medialny cyrk, tylko prawdziwa walka roku: w wadze średniej zmierzą się Kazach Giennadij Gołowkin i Saúl Álvarez z Meksyku.

Sport

Warto pomyśleć

Po nieudanych dla Polaków mistrzostwach Europy najważniejsze jest jedno pytanie: zwalniać trenera już teraz czy dać mu drugą szansę.

Boks

Kuba wciąż w ringu gorąca

Od lat mistrzostwa świata w boksie wyglądają podobnie, najczęściej wygrywają Kubańczycy. W Hamburgu też tak było.

Plus Minus

Conor McGregor potrzebuje cudu

Kim jest człowiek, który w swojej pierwszej bokserskiej walce stanie oko w oko z niepokonanym Floydem Mayweatherem Juniorem i zarobi 100 milionów dolarów? Jak Irlandczyk Conor...

Siatkówka

ME w siatkówce: Piękna Francja

Rozpoczynające się jutro w Polsce mistrzostwa Europy nie mają zdecydowanego faworyta, ale najwięcej szans daje się broniącym tytułu Francuzom.

Siatkówka

Boks

Tron jest pusty

Czy Adam Kownacki, który pokonał Artura Szpilkę, jest najlepszym polskim pięściarzem wagi ciężkiej? A może Tomasz Adamek, który wygrał z Australijczykiem Solomonem Haumono i...

Boks

Samolot do Polski czeka

Dla Artura Szpilki nadszedł trudny czas. Liczył na spacerek w starciu z mieszkającym w Nowym Jorku Adamem Kownackim i mocno się przeliczył. W czwartej rundzie, będąc na skraju...

Boks

Dobrze płatny cyrk

Floyd Mayweather Jr i gwiazdor MMA Conor McGregor będą walczyć 26 sierpnia. To przede wszystkim skok na kasę, sportowego sensu w tym nie ma.

Siatkówka

Nie tylko dla olbrzymów

Francja, która wygrała po raz drugi Ligę Światową, będzie faworytem tegorocznych mistrzostw Europy rozgrywanych w Polsce.

SIATKÓWKA

Boks

Wielka kasa czeka w ringu

Krzysztof Włodarczyk weźmie udział w turnieju oferującym milionowe honoraria – World Boxing Super Series. W sobotę w Monte Carlo pozna rywala.

Boks

Nowe gwiazdy świecą słabiej

Zakończone w Charkowie 42. mistrzostwa Europy pokazały, kto rządzi w olimpijskim boksie. Klasyfikację medalową (3 złote, 1 srebrny, 2 brązowe) wygrali Ukraińcy przed Rosją, ale...

Example Alt
eWydanie