Janina Blikowska

Widziane z regionu

Autobusy nie tylko na lato

Samorządowa komunikacja pojawia się w mniejszych ośrodkach. Ruszyła w Mińsku Mazowieckim, w wakacje opłacane przez miasto autobusy wyruszą na ulice Ustki i Działdowa.

Widziane z regionu

Gminy finansują rozwój kolei

Szybka Kolej Aglomeracyjna jeździ już na trasie Rybnik–Wodzisław Śląski. To pierwsze na Śląsku połączenie kolejowe współfinansowane przez samorząd wojewódzki oraz miasta Rybnik...

Sądownictwo

Kolejne zatrucia dopalaczami?

W Jastrzębiu-Zdroju znaleziono dwóch nieprzytomnych nastolatków. Trafili do szpitala, ich stan jest ciężki. Najprawdopodobniej zatruli się dopalaczami.

Sądownictwo

Wszedł na dach, groził bronią

Akcja policji w Radwanicach pod Wrocławiem. Właściciel firmy produkującej broń wszedł na dach i celował z pistoletu do przechodniów. Negocjacje trwały kilka godzin.

Warszawa

Piękny gest kibiców Legii

Kibice Legii Warszawa oficjalnie przekazali nowoczesną karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Zbierali na nią pieniądze przez ponad rok.

Warszawa

Wszedł na pomnik smoleński?

W serwisach społecznościowych pojawiło się zdjęcie mężczyzny na szczycie Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Warszawie. Policja twierdzi, że nie odnotowała żadnych incydentów.

Polityka

Kandydat PiS promował satanizm?

Paweł Kamiński, kandydat PiS na prezydenta Gniezna, przez blisko 10 lat wydawał kasety zespołów black metalowych, promujących satanizm i postawy antychrześcijańskie.

Example Alt
eWydanie