Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Jacek Cieœlak

krytyk teatralny i muzyczny, zajmuje się show-biznesem

Teatr

Polski uchodŸca Bolek Kalafior

„Biesiadę u hrabiny Kotłubaj" w adaptacji Jana Bończy-Szabłowskiego z gwiazdorskš obsadš pokaże w poniedziałek Teatr Telewizji.

Muzyka

Ed Sheeran pokonał Drake’a

Ed Sheeran był najczęœciej słuchanym artystš mijajšcego roku i pozostaje najpopularniejszym gwiazdorem w portalu muzycznym Spotify z ponad 47 milionami słuchaczy.

Życie Kujawsko-Pomorskiego

Opowieœć o sšsiedzie

Obrazy Beksińskiego zafascynowały mnie i wcišgnęły, tym bardziej że był moim sšsiadem – mówi Michał Siegoczyński, dramaturg i reżyser, twórca autorskiego spektaklu „Beksińscy" w...

Życie Œlšska

Trudny rebus Conrada

„Conrad” w Teatrze Œlšskim im. Wyspiańskiego to jeden z najważniejszych teatralnych akcentów kończšcego się Roku Conradowskiego.

Sztuka

Najważniejsza polska kolekcja

Dyrektor Narodowego Centrum Kultury prof. Rafał Wiœniewski mówi Jackowi Cieœlakowi o wystawie „Kolekcja Czartoryskich”, która będzie czynna do 14 stycznia.

Muzyka

Florence i Sam Smith w Warszawie

Znamy już gwiazdy przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festiwal. 1 czerwca zaœpiewa Sam Smith, zaœ 2 czerwca wystšpi Florence And The Machine.

Teatr

Morderczyni na tronie Polski

Tylko dwa razy można będzie obejrzeć „Balladynę” z Teatru Muzycznego Capitol w Teatrze IMKA w Warszawie. Pokazy 2 i 3 grudnia

Muzyka

Obłudny król rocka

„Songs of Experience" to niezwykle przebojowa płyta o hipokryzji i kabotyństwie takich gwiazd jak U2.

Example Alt
eWydanie