REKLAMA
Tutaj jesteś: rp.pl » Wiadomości » Sport » Boks

Boks

Skrzecz: Sosnowski może się pokazać

pmaj 09-03-2010, ostatnia aktualizacja 09-03-2010 12:46

Albert Sosnowski nie ma szans w starciu z Witalijem Kliczką - ocenia były bokser Paweł Skrzecz. Jego zdaniem Polak słusznie zgodził się na walkę

- Z całego serca życzę Albertowi wygranej, ale patrząc realnie, to jedyną korzyścią dla Polaka będzie pokazanie się szerszej publiczności. O wygranej nie ma nawet co myśleć - stwierdził Skrzecz.

Były pięściarz uważa, że pojedynek da Sosnowskiemu szansę zaistnienia w świecie boksu. - Mam nadzieję, że pokaże się z tak dobrej strony, że później będzie dostawał ciekawe propozycje, a w przyszłości dostanie kolejną szansę na wywalczenie mistrzostwa świata - dodał srebrny medalista olimpijski z Moskwy (1980 r.) w wadze półciężkiej.

Paweł Skrzecz nie odbiera jednak wszystkich szans Sosnowskiemu.

- W boksie jeden cios może rozstrzygnąć walkę, szczególnie jeśli chodzi o wagę ciężką. Albert jest jednak dużo wolniejszy, niższy i ma mniejszy zasięg ramion - ocenił trener zawodowej grupy bokserskiej KnockOut Promotions.

PAP
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rekomenduj artykuł Oddano głosów:
Zamknij

Przeczytaj też: >>

Odszedł lojalny przyjaciel

W swoim domu w Tampa na Florydzie zmarł jeden z najsłynniejszych bokserskich trenerów Angelo Dundee. Miał 90 lat >>
reklama