REKLAMA
Tutaj jesteś: rp.pl » Katastrofa smoleńska

Katastrofa smoleńska

Kopacz ponownie jedzie do Moskwy

map 20-04-2010, ostatnia aktualizacja 20-04-2010 11:30
autor: Tomasz Jodłowski
źródło: Fotorzepa

Jutro rano minister zdrowia Ewa Kopacz z grupą polskich specjalistów ponownie udaje się Moskwy, by pomóc w identyfikacji ostatnich 21 ofiar katastrofy pod Smoleńskiem - poinformował rzecznik rządu Paweł Graś.

- Wszyscy czekamy na pozostałe 21 ciał, które są w Moskwie, wiemy, że proces identyfikacji trwa - powiedział dziennikarzom Graś.

Dodał, że jutro do Moskwy udaje się minister zdrowia z zespołem specjalistów, by pomóc w procesie identyfikacji, tak aby zakończyć go jak najszybciej.

- Liczmy, że w ciągu kilku dni uda się dokonać identyfikacji wszystkich pozostałych i będziemy mogli sprawdzić ciała do kraju - powiedział rzecznik rządu.

PAP
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rekomenduj artykuł Oddano głosów:

E-booki "Rzeczpospolitej"

Rozwody, separacje, alimenty

Rozwody, separacje, alimenty

Rozwód czy separacja to zawsze porażka, często finansowa. Z reguły jednak okazuje się mniejszym złem, niż formalne pozostawanie w związku, którego nie da się utrzymać
Testamenty, spadki, darowizny

Testamenty, spadki, darowizny

Poradnik o regułach dziedziczenia oraz praktyczne wskazówki dotyczące sporządzania testamentu
  • książki
  • muzyka
  • filmy
  • multimedia
Tu nas znajdziesz: Daj znać! DO GÓRY
Zamknij

Przeczytaj też: >>

Kaczyński liczy na naukowców i zapowiada sensację

Prezes PiS Jarosław Kaczyński liczy na aktywizację polskiego środowiska naukowego w sprawie badania katastrofy smoleńskiej >>