Sprzężenie zwrotne

aktualizacja: 16.03.2010, 16:46
autor Marcin Chomicki
autor Marcin Chomicki
Foto: Materiały Organizatora

Galeria 2.0 zaprasza na wystawę Marii Wasilewskiej i Andrzeja Wasilewskiego pt. "feedback". Jej wernisaż odbędzie się w czwartek o godz. 18.00

- W Galerii 2.0 pokazujemy sztukę eksperymentująca z nowymi mediami i technologiami, internetem i elektroniką. Sztukę inspirowaną nauką, w której odzwierciedlają się przemiany i problemy dzisiejszego świata - opowiada kurator Janek Mioduszewski.
Takie są prace Marii Wasilewskiej i Andrzeja Wasilewskiego. Rodzeństwo mieszka i pracuje w Toruniu. Oboje studiowali na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Maria tworzy instalacje świetlne, Andrzej używa wyświetlaczy led-owych, ekranów LCD instalowanych rzeźbiarsko, kłębów kabli, którymi rysuje na podłogach galerii.
Często swoje prace prezentują wspólnie, ale mają również na swoim koncie liczne wystawy, w których występowali indywidualnie. Ich instalacje można było podziwiać w wielu miastach Polski oraz zagranicą (w Szwecji, Niemczech, Japonii i Francji).
Więcej informacji o wystawie:
[link=http://www.galeriadwazero.blogspot.com]www.galeriadwazero.blogspot.com[/link]
Strona Marii Wasilewskiej - [link=http://www.mariawasilewska.pl]www.mariawasilewska.pl[/link]
[b]galeria 2.0[/b]
feedback MARIA WASILEWSKA
ANDRZEJ WASILEWSKI
Pałac Raczyńskich (budynek Rektoratu ASP w Warszawie)
ostatnie piętro
ul. Krakowskie Przedmieście 5
otwarcie - 18.03.2010 ( czwartek ) godz. 18
wystawa czynna: pon-pt. od 12 do 17; od 19.03 do 30.03.
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE