Sztuka

Sprzężenie zwrotne

autor Marcin Chomicki
Materiały Organizatora
Galeria 2.0 zaprasza na wystawę Marii Wasilewskiej i Andrzeja Wasilewskiego pt. "feedback". Jej wernisaż odbędzie się w czwartek o godz. 18.00
- W Galerii 2.0 pokazujemy sztukę eksperymentująca z nowymi mediami i technologiami, internetem i elektroniką. Sztukę inspirowaną nauką, w której odzwierciedlają się przemiany i problemy dzisiejszego świata - opowiada kurator Janek Mioduszewski. Takie są prace Marii Wasilewskiej i Andrzeja Wasilewskiego. Rodzeństwo mieszka i pracuje w Toruniu. Oboje studiowali na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Maria tworzy instalacje świetlne, Andrzej używa wyświetlaczy led-owych, ekranów LCD instalowanych rzeźbiarsko, kłębów kabli, którymi rysuje na podłogach galerii. Często swoje prace prezentują wspólnie, ale mają również na swoim koncie liczne wystawy, w których występowali indywidualnie. Ich instalacje można było podziwiać w wielu miastach Polski oraz zagranicą (w Szwecji, Niemczech, Japonii i Francji).
Więcej informacji o wystawie: [link=http://www.galeriadwazero.blogspot.com]www.galeriadwazero.blogspot.com[/link] Strona Marii Wasilewskiej - [link=http://www.mariawasilewska.pl]www.mariawasilewska.pl[/link] [b]galeria 2.0[/b] feedback MARIA WASILEWSKA ANDRZEJ WASILEWSKI Pałac Raczyńskich (budynek Rektoratu ASP w Warszawie) ostatnie piętro ul. Krakowskie Przedmieście 5 otwarcie - 18.03.2010 ( czwartek ) godz. 18 wystawa czynna: pon-pt. od 12 do 17; od 19.03 do 30.03.
Źródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL