REKLAMA

Ceny prac budowlanych

Tańsze roboty budowlane

dział ekonomiczny 24-06-2009, ostatnia aktualizacja 24-06-2009 00:07
źródło: Rzeczpospolita

Spośród 34 robót budowlanych, które monitoruje GUS, w pierwszych czterech miesiącach tego roku staniało siedem. Najbardziej – o 1,8 proc. – układanie przewodów izolowanych. Pozostałe prace zdrożały średnio od 0,3 proc., np. uziemienia, do 7,3 proc. – ręczne roboty ziemne.

Rzeczpospolita
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody PRESSPUBLICA Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rekomenduj artykuł Oddano głosów:
Tu nas znajdziesz: Daj znać! DO GÓRY
Zamknij

Przeczytaj też: >>

Przydomowe oczyszczalnie z dotacją gminy

Każdy, kto zechce postawić sobie przydomową oczyszczalnię ścieków, może uzyskać dotację. Dotyczy to także wspólnot i przedsiębiorców >>