Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Promocja turystyczna

Nowy adres łódzkiej informacji turystycznej

materiały prasowe
Informacja turystyczna w Łodzi ma nowš siedzibę. Razem z Łódzkš Organizacjš Turystycznš i ŁódŸ Convention Bureau zapraszajš do biura przy Piotrowskiej 28
28 stycznia zakończył się "Tydzień z informacjš turystycznš" promujšcy nowš lokalizację oraz popularyzujšcy misję i działalnoœć Łódzkiej Organizacji Turystycznej. W ramach wydarzenia przygotowano m.in. loterie z nagrodami i warsztaty dla grup szkolnych. Oficjalnego otwarcia dokonali wiceprezydent Łodzi i przewodniczšcy Rady ŁOT Krzysztof Pištkowski oraz Prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej Tomasz Koralewski. - Informacja turystyczna jest często pierwszym miejscem kontaktu odwiedzajšcego z miastem. To tutaj turyœci dowiadujš się o atrakcjach turystycznych, wydarzeniach w mieœcie i możliwoœciach spędzenia wolnego czasu – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Krzysztof Pištkowski. - Pracownicy informacji sš prawdziwymi pasjonatami Łodzi. Doradzajšc, dostosowujš swojš wypowiedŸ do zainteresowań i potrzeb turystów. Dzięki znajomoœci języków obcych – angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego – bariera językowa nie stanowi problemu w kontaktach z turystami - dodaje. Punkt informacji ma teraz nowe godziny otwarcia. Czynny jest siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, od godz. 9.00 do godz. 18.00, a w sezonie wiosenno-letnim, od godz. 9.00 do godz. 19.00. W niedziele natomiast można zasięgnšć porady od godziny 10.00 do 15.00, a latem do 16.00. Turyœci mogš skorzystać również ze stanowiska komputerowego i  bezpłatnego połšczenia Wi-Fi. Po dokonaniu przez KRS wpisu dla ŁOT z działalnoœciš gospodarczš planowane jest również uruchomienie sprzedaży pamištek i gadżetów.
- Bardzo się cieszę, że pod nowym adresem, w doskonałym miejscu przy Piotrkowskiej 28, możemy uruchomić łódzkie centrum informacji turystycznej. Będzie to miejsce w pełni otwarte zarówno dla turystów, jak i mieszkańców – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej Tomasz Koralewski. Lokal przy ul. Piotrkowskiej 28 jest teraz nie tylko siedzibš informacji turystycznej, ale także biurem powołanej w 2017 roku Łódzkiej Organizacji Turystycznej i ŁódŸ Convention Bureau. Organizacja zrzesza prawie 50 podmiotów działajšcych w branży turystycznej.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL