W Xięgarni. Marzec 2014 – co warto przeczytać?

aktualizacja: 09.03.2014, 07:46
Foto: materiały prasowe

Najciekawsze propozycje wydawnicze marca przedstawia redaktor naczelny Xiegarnia.pl, Krzysztof Cieślik.

„Antologia 100/XX" (premiera: 5 III) będzie zapewne najgłośniejszym wydarzeniem medialnym marca. Mariusz Szczygieł wykonał tytaniczną pracę, dzięki której czytelnicy mogą obcować z tekstami najważniejszych polskich reporterów minionego stulecia. Zastanawiam się tylko, czy nie jest to raczej wydarzenie medialne niż rynkowe. Cena wysoka, miłośników reportażu w Polsce nie brakuje, ale czy wielu z nich skusi się na antologię?
Czytaj więcej na Xiegarnia.pl
Komentarz dnia
Żródło: Xiegarnia.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE