Punkty styku cywilizacji z naturą

aktualizacja: 09.01.2014, 13:59
Foto: materiały prasowe

Warszawska Leica Gallery zaprasza na wernisaż wystawy Kacpra Kowalskiego, laureata World Press Photo, fotografa i lotnika.

Na wystawie, obok zdjęć dobrze znanych, można będzie obejrzeć premierowe fotografie w imponujących powiększeniach. ... Wernisażowi towarzyszyć będzie premiera albumu.
- Najbardziej interesują mnie punkty styku cywilizacji z naturą - mówi Kowalski. - To tam dzieją się ciekawe rzeczy: zaburzenie harmonii, powstawanie nowych form.
„Efekty Uboczne" to podniebna podróż do źródła trudnych relacji pomiędzy człowiekiem a środowiskiem. Kowalski pokazuje, jak ludzie zmieniają środowisko, w którym żyją i jak ono się przed tym broni.
Kacper Kowalski z zawodu architekt, specjalizuje się w fotografii z lotu ptaka i jest obecnie jednym z najlepszych na świecie lotników-fotografów. Zdjęcia wykonuje z pokładu wiatrakowca. Pokazuje niedostępne na co dzień naturalne pejzaże i krajobrazy miejskie. Zdobył nagrody takie jak World Press Photo w 2009 roku w kategorii „Arts and Entertainment", Grand Press Photo, International Photography Award, National Geograhic, Sony World Photography Award.
Kacper Kowalski „Efekty uboczne"
10.01-02.02.2014
Kuratorka wystawy: Agnieszka Jacobson-Cielecka
Wernisaż: 10 stycznia 2014, 20:00
Leica Gallery Warszawa, III piętro
Wystawa czynna: pon. – sob.10–20, niedz. 12-18 (z wyłączeniem 16, 21 i 28 stycznia).
Szczegóły na  www.facebook.com/LeicaGalleryWarszawa
KOMENTARZ DNIA
Żródło: materiały prasowe

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE