Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Sztuka

Punkty styku cywilizacji z naturš

materiały prasowe
Warszawska Leica Gallery zaprasza na wernisaż wystawy Kacpra Kowalskiego, laureata World Press Photo, fotografa i lotnika.
Na wystawie, obok zdjęć dobrze znanych, można będzie obejrzeć premierowe fotografie w imponujšcych powiększeniach. ... Wernisażowi towarzyszyć będzie premiera albumu. - Najbardziej interesujš mnie punkty styku cywilizacji z naturš - mówi Kowalski. - To tam dziejš się ciekawe rzeczy: zaburzenie harmonii, powstawanie nowych form. „Efekty Uboczne" to podniebna podróż do Ÿródła trudnych relacji pomiędzy człowiekiem a œrodowiskiem. Kowalski pokazuje, jak ludzie zmieniajš œrodowisko, w którym żyjš i jak ono się przed tym broni.
Kacper Kowalski z zawodu architekt, specjalizuje się w fotografii z lotu ptaka i jest obecnie jednym z najlepszych na œwiecie lotników-fotografów. Zdjęcia wykonuje z pokładu wiatrakowca. Pokazuje niedostępne na co dzień naturalne pejzaże i krajobrazy miejskie. Zdobył nagrody takie jak World Press Photo w 2009 roku w kategorii „Arts and Entertainment", Grand Press Photo, International Photography Award, National Geograhic, Sony World Photography Award. Kacper Kowalski „Efekty uboczne" 10.01-02.02.2014 Kuratorka wystawy: Agnieszka Jacobson-Cielecka Wernisaż: 10 stycznia 2014, 20:00 Leica Gallery Warszawa, III piętro Wystawa czynna: pon. – sob.10–20, niedz. 12-18 (z wyłšczeniem 16, 21 i 28 stycznia). Szczegóły na  www.facebook.com/LeicaGalleryWarszawa
ródło: materiały prasowe

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL