Rządowy program ma działać sprawniej

aktualizacja: 01.04.2015, 21:00
Plany rządu przewidują, że do końca roku udział BGK w programie ma się...
Plany rządu przewidują, że do końca roku udział BGK w programie ma się zwiększyć z 21,6 mld zł na koniec zeszłego roku do 25 mld zł.
Foto: Bloomberg

Być może jeszcze w tym miesiącu zmieni się struktura rządowego programu „Inwestycje polskie”.

Jak już informowaliśmy w „Rz", w najbliższym czasie ma się zmienić model biznesowy „Inwestycji polskich" (IP). Ma to nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Na pewno zaś w II kwartale.

Coraz więcej też wiadomo, jak program ma działać po zmianach.

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję plus na pół roku 33% TANIEJ
i czytaj bez ograniczeń!

  • E-wydanie "Rzeczpospolitej"
  • Aplikacja na smartfon i tablet
  • Dostęp do: Wydarzeń, Ekonomii, Prawa, Plusa Minusa w serwisie www.rp.pl
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE