Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Za granicš

Luksusowa willa z atomowym bunkrem

cornwalllive.com
To idealna willa dla cenišcych bezpieczeństwo. Pięć sypialni i bunkier przeciwatomowy, a wszystko "tylko" za niecały milion funtów.

Willa znajduje się w miejscowoœci Helford Rover w Kornwalii nad samym brzegiem rzeki. Na pierwszy rzut oka to doœć zwyczajny dom. Dolny poziom znajduje się w przyziemiu i to właœnie tam znajduje się bunkier przeciwatomowy, który wyróżnia tę wille spoœród innych w okolicy. Bunkier jest niewielki, ale jak zapewniajš obecni właœciciele absolutnie pewny. Może służyć jako sejf. Ma grube zbrojone œciany i zbrojone drzwi, których nie da się wysadzić nawet standardowymi ładunkami wybuchowymi, nie mówišc o włamaniu.

Drugš niewštpliwš zaletš domu jest sekretny, schowany przed okiem postronnych ogród z tropikalnymi roœlinami - w tym palmami oraz dyskretna œcieżka prowadzšca na plażę nad rzekę.

Dom składa się z salonu, kuchni, jadalni, pięciu sypialni oraz sali bilardowej i niewielkiej siłowni. Z obszernego tarasu rozcišga się przepiękny widok na rzekę Helford u jej ujœcia do Kanału La Manche. Dom ma też duży garaż na dwa samochody.

Willa została wystawiona na sprzedaż za 990 tys. funtów czyli niecałe pięć milionów złotych.

ródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL