Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Za granicš

Boskie mieszkanie w dawnym kościele

surreyestates.com
Przez 154 lata koœciół w Shalford w hrabstwie Surrey służył jako duchowe centrum miejscowoœci. Od kilku lat jest przytulnym domem rodzinnym.

Teraz dawny koœciół Metodystów został wystawiony na sprzedaż. Właœciciel chce za niego 1,35 mln funtów czyli ponad 6,3 mln złotych.

Z zewnštrz budynek nadal wyglšda jak koœciół - czerwona cegła i witraże w oknach, a w œrodku nowoczesne wnętrza, łaŸnia turecka, szklane schody i ogrzewanie podłogowe oraz nowoczesny centralny system odkurzania.

Dom, który przeszedł gruntowny remont kilka lat temu, na niemal 230 metrach kwadratowych ma cztery sypialnie, dużš kuchnię z jadalniš oraz przestronny salon. W domu jest też obszerna garderoba.

Sypialnie znajdujš się na parterze domu - podobnie jak łaŸnia i garderoba. Na parterze jest tez niewielka kuchnia. Salon i główna kuchnia z jadalniš sš na pietrze. Jest tam też niewielka toaleta.

Dom otoczony jest kamiennym murem i ma prywatny, niewielki ogród. Niestety nie ma garażu, ale dysponuje miejscem parkingowym "na ulicy".

Obok domu znajduje się kaplica, która nie jest w ofercie, ale jak podkreœla agencja zajmujšca się transakcjš, przy "odpowiedniej ofercie" także ona może być na sprzedaż.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL