Hillary Clinton wygrywa prawybory Partii Demokratycznej w Newadzie

aktualizacja: 21.02.2016, 08:21
Hillary Clinton
Hillary Clinton
Foto: PAP/EPA

Hillary Clinton uzyskała przewagę nad Berniem Sandersem w sobotnich prawyborach Partii Demokratycznej w Newadzie.

REDAKCJA POLECA

Agencja Associated Press podaje dane po przeliczeniu 64,9 proc. głosów. Według nich Hillary Clinton uzyskała 52,2 proc. głosów, a Bernie Sanders - 47,8 proc.

Wcześniej, gdy przeliczonych było zaledwie 13,5 proc. głosów szala zwycięstwa przechylała się na stronę Sandersa. Miał on 50,3 proc., podczas gdy Clinton - 49,4 proc.

Komentarz dnia
Żródło: BBC/ The Guardian

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE