Kancelaria CDZ doradcą Value Quest przy nabyciu TTComm S.A.

aktualizacja: 13.07.2017, 15:13
r. pr. Aleksandra Szyszko-Kamińska
r. pr. Aleksandra Szyszko-Kamińska

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto doradzała funduszowi zarządzanemu przez Value Quest Sp. z o.o., specjalizującemu się w inwestycjach typu private equity, w transakcji nabycia 100% akcji w TTComm S.A., będącej jednym z największych dostawców usług satelitarnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Doradztwo CDZ objęło przeprowadzenie analizy prawnej due diligence TTComm S.A., opracowanie struktury transakcji, przygotowanie oraz negocjacje dokumentacji transakcyjnej, dokumentów korporacyjnych oraz dokumentów związanych z zapewnieniem TTComm S.A. finansowania.

W transakcję był zaangażowany zintegrowany zespół prawników z Działu TMT oraz Fuzji i Przejęć, pod kierownictwem r.pr. Aleksandry Szyszko-Kamińskiej, specjalizującej się w transakcjach fuzji i przejęć oraz transakcjach pivate equity.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE