Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Turystyka

Rejsomat.pl - kompleksowe planowanie wakacji na morzu

Moda na aktywny wypoczynek rozwija się w najlepsze, a wraz z niš coraz większš popularnoœciš cieszš się rejsy jachtem. Tego typu wakacje, jeżeli majš być naprawdę udane, wymagajš dobrej organizacji. Nie wystarczy bowiem wykupić sam rejs, trzeba także zarezerwować loty czy znaleŸć noclegi. Duża iloœć formalnoœci często zniechęca potencjalnych żeglarzy, dlatego, aby ułatwić im zadanie, powstał nowy serwis Rejsomat.pl

Wszystko w jednym miejscu 

Rejsomat.pl wyróżnia się na tle innych przede wszystkim kompleksowym potraktowaniem tematu. Dzięki temu, chcšc zorganizować wymarzony wypoczynek na morzu, nie musimy już „przekopywać się” przez dziesištki stron internetowych, oferujšcych wycieczki, rejsy, loty i noclegi oraz opisujšcych miejsca warte odwiedzenia. Teraz wszystko dostępne jest w jednym miejscu. Na Rejsomat składa się bowiem bogata wyszukiwarka rejsów, wyszukiwarka lotów oraz solidna baza umożliwiajšca zarezerwowanie noclegu w dogodnym dla nas terminie.

Rejsy krajowe, rejsy morskie i znacznie więcej

Niewštpliwš zaletš portalu jest szerokie podejœcie do tematu. Znajdziemy na nim obszernš ofertę obejmujšcš wyłšcznie sprawdzone rejsy jachtem, w tym najbardziej popularne opcje, takie jak rejsy po Adriatyku, rejsy w Chorwacji czy w Grecji, jak również oferty bardziej egzotyczne. W tej drugiej grupie na szczególnš uwagę zasługuje wcišż niedoceniana w naszym kraju Malta czy osławione Karaiby. Dla ułatwienia poszukujšcemu zadania, istnieje możliwoœć zawężenia wyników wyszukiwania do okreœlonych kierunków, terminów i typów rejsów.

Rejsy wakacyjne, szkoleniowe i rodzinne

Twórcy portalu wzięli pod uwagę różne oczekiwania, umiejętnoœci oraz predyspozycje poszczególnych grup urlopowiczów, w efekcie czego w serwisie znajdziemy nie tylko standardowe rejsy wakacyjne, ale też rejsy szkoleniowe. Pod tym drugim pojęciem kryjš się rejsy dedykowane osobom pragnšcym zdobyć lub doskonalić umiejętnoœci i wiedzę żeglarskš, celem otrzymania niezbędnych certyfikatów i, być może któregoœ dnia, samodzielnego wypłynięcia w morze.

Każdy marzšcy o morskiej przygodzie znajdzie ofertę dla siebie. Mamy do wyboru rejsy dla singli, dla seniorów i wreszcie rejsy rodzinne, opcja która powstała z myœlš o parach z dziećmi. Wzięto tu pod uwagę komfort, oczekiwania i specyfikę najmłodszych adeptów sztuki żeglowania i w konsekwencji stworzono propozycje, które sš dla nich atrakcyjne i, co najważniejsze dla rodziców, bezpieczne. Takie rejsy odbywajš się zwykle w Chorwacji lub Grecji, gdzie stabilna pogoda oraz mnóstwo atrakcji składajš się na idealne warunki dla dzieci.

Szczegółowe opisy

Zasługujšcym na uwagę atutem Rejsomatu sš dokładne opisy poszczególnych ofert. Klikajšc na interesujšce nas rejsy możemy bez trudu zdobyć informacje nie tylko o czasie ich trwania i trasie, ale również o czekajšcych nas dodatkowych atrakcjach oraz specyfikacji jachtu. Co więcej, każda wycieczka opisana jest dzień po dniu, z uwzględnieniem portów, do jakich będzie zwijała łódŸ oraz czasu postoju w każdym z nich. Daje to możliwoœć dokładnego zaplanowania nie tylko atrakcji wodnych, ale również ewentualnego zwiedzania czy posiłków na lšdzie.

Nie tylko na morzu

Rejsomat to również wyszukiwarka lotów, która pozwoli nam dotrzeć do miejsc, w których odbywajš się rejsy. Dzięki temu łatwo, szybko i bez koniecznoœci żmudnego przeglšdania stron kolejnych przewoŸników, znajdziemy i zarezerwujemy pasujšcy nam lot. To również możliwoœć rezerwacji noclegów, kiedy już zdecydujemy się zejœć na lšd. Krótko mówišc, korzystajšc wyłšcznie z jednego portalu dopniemy nasze wakacje na przysłowiowy ostatni guzik, oszczędzajšc czas i unikajšc niepotrzebnego stresu.

 

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL