Stopy procentowe bez zmian

aktualizacja: 12.03.2016, 23:23

Rada Polityki Pieniężnej nie zdecydowała się na zmianę wysokości stóp procentowych. Taka decyzja była zgodna z oczekiwaniami ekonomistów. Do obniżki stóp procentowych RPP może skłonić spowolnienie gospodarcze, którego możemy doświadczyć w drugiej połowie roku. Ekonomiści zauważają, że wprowadzenie programu 500+ może wpłynąć na stabilność naszej gospodarki i wzrost na poziomie 3,5% rocznie. Komentuje Grzegorz Siemionczyk z "Rzeczpospolitej"

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE