Podano przyczynę śmierci córki Whitney Houston

aktualizacja: 05.03.2016, 00:05
Bobbi Kristina Brown i Nick Gordon
Bobbi Kristina Brown i Nick Gordon
Foto: AFP

Bobbi Kristina Brown zmarła w lipcu 2015 roku. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci córki znanej piosenkarki Whitney Houston było zatrucie narkotykami i utonięcie.

REDAKCJA POLECA

Eksperci nie byli jednak w stanie stwierdzić, czy śmierć Bobbi Kristiny nastąpiła z powodu nieszczęśliwego wypadku czy morderstwa bądź samobójstwa - podaje tvn24.pl.

W trakcie sekcji zwłok w organizmie kobiety wykryto marihuanę, alkohol, morfinę, substancje pochodne kokainy oraz środki usypiające.

Bobbi Kristina Brown zmarła w lipcu 2015 roku. Przed śmiercią przez pół roku znajdowała się w śpiączce farmakologicznej. W styczniu 2015 roku córka Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie. 22-letnia Bobbi Kristina doznała wówczas nieodwracalnego uszkodzenia mózgu.

Ujawnienie wyników sekcji zwłok córki Whitney Houston nakazał w czwartek sąd. W sprawie Bobbi Kristiny Brown toczy się śledztwo, w którym na razie nikomu nie postawiono zarzutu morderstwa.

Jednak rodzina zmarłej skierowała przeciwko jej chłopakowi Nickowi Gordonowi pozew, oskarżając go o kradzież z konta córki Whitney Houston 11 tys. dolarów oraz pobicie Bobbi Kristiny, co przyczyniło się do jej zasłabnięcia w wannie.

Komentarz dnia
Żródło: tvn24.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE