Świat

Podano przyczynę śmierci córki Whitney Houston

Bobbi Kristina Brown i Nick Gordon
AFP
Bobbi Kristina Brown zmarła w lipcu 2015 roku. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci córki znanej piosenkarki Whitney Houston było zatrucie narkotykami i utonięcie.

Eksperci nie byli jednak w stanie stwierdzić, czy śmierć Bobbi Kristiny nastąpiła z powodu nieszczęśliwego wypadku czy morderstwa bądź samobójstwa - podaje tvn24.pl.

W trakcie sekcji zwłok w organizmie kobiety wykryto marihuanę, alkohol, morfinę, substancje pochodne kokainy oraz środki usypiające.

Bobbi Kristina Brown zmarła w lipcu 2015 roku. Przed śmiercią przez pół roku znajdowała się w śpiączce farmakologicznej. W styczniu 2015 roku córka Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie. 22-letnia Bobbi Kristina doznała wówczas nieodwracalnego uszkodzenia mózgu.

Ujawnienie wyników sekcji zwłok córki Whitney Houston nakazał w czwartek sąd. W sprawie Bobbi Kristiny Brown toczy się śledztwo, w którym na razie nikomu nie postawiono zarzutu morderstwa.

Jednak rodzina zmarłej skierowała przeciwko jej chłopakowi Nickowi Gordonowi pozew, oskarżając go o kradzież z konta córki Whitney Houston 11 tys. dolarów oraz pobicie Bobbi Kristiny, co przyczyniło się do jej zasłabnięcia w wannie.

Źródło: TVN24.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL