Messi złamał rękę fance Realu

aktualizacja: 22.03.2016, 07:47
Foto: Twitter

Podczas wczorajszego meczu w Villareal Lionel Messi złamał nadgarstek jednej z siedzącej na trybunach kobiet. Posłał piłkę już zza boiska w trybuny.

Kopnięta przez Messiego piłka poszybowała w trybuny. Młoda kobieta zdążyła podnieść rękę, by osłonić głowę. Uderzenie było tak silne, że kobieta ma złamany nadgarstek.

Jak pisze TVN24, pechową kibicką była fanka Realu Madryt. jedna ze stacji telewizyjnych odnalazła ją w szpitalu, gdzie założono jej gips. Dziewczyna przyznała, że przedstawiciel Barcelony zadzwonił do niej z przeprosinami, klub zadeklarował pokrycie kosztów leczenia.

Raquel stwierdziła, że czeka jeszcze na telefon z przeprosinami od samego Messiego, który po całym incydencie tylko uniósł rękę w przepraszającym geście.

Komentarz dnia
Żródło: TVN24

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE