Prasa: Real Madryt rezygnuje z Lewandowskiego

aktualizacja: 20.02.2016, 00:13
Foto: AFP

Hiszpańska gazeta "Marca" podała, że Real Madryt zrezygnował z zakupu Roberta Lewandowskiego. - Nie ma szans, by u nas zagrał - stwierdziły władze klubu.

REDAKCJA POLECA

O możliwości przejścia Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt mowa była od kilku miesięcy. Dziś klub poinformował, że planuje zakup kilku zawodników, ale nie ma wśród nich Polaka.

Jak informuje RMF FM, doradcy Lewandowskiego Maik Barthel i Cezary Kucharski już spotkali się z władzami Bayernu i rozmawiali na temat dalszej gry Roberta Lewandowskiego w klubie mistrza Niemiec.

Ze wstępnych, nieoficjalnych informacji wynika, że przedłużony kontrakt Polaka miałby obowiązywać do 2021 roku, a Lewandowski stałby się najlepiej zarabiającym piłkarzem Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski gra w Bayernie od 2014 roku.

Komentarz dnia
Żródło: RMF FM

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE