Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

Prezent dla Meghan Markle od polskich obrońców zwierzšt

Stowarzyszenie Otwarte Klatki
W podziękowaniu za swojš postawę przyszła księżna Meghan Markle otrzyma œlubny prezent od polskich aktywistów ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki. To wyraz wdzięcznoœci za rezygnację z noszenia naturalnych futer.

Œlub Meghan Markle i księcia Harry'ego już w sobotę. Prezent - szmaragdowozielona etola ze sztucznego futra, jest już w drodze do Londynu.

 

Aktywiœci ze stowarzyszenia Otwarte Klatki chcš w ten sposób podziękować przyszłej księżnej za konsekwentnš odmowę stosowania w swoich stylizacjach naturalnych futer.

To Meghan Markle właœnie przypisuje się decyzję  Burberry, od wielu lat współpracujšcej z rodzinš królewskš, dotyczšcš rezygnacji z naturalnych futer w kolekcjach marki. To już kolejna wielka firma z kręgu luksusowej mody, która tak jak Armani, Gucci, Versace czy blisko 900 innych marek przyłšcza się do międzynarodowego programu Sklepy Wolne od Futer.

W podziękowaniu za konsekwencję Meghan Markle Otwarte Klatki ofiarowujš Markle etolę ze sztucznego futra, projektu Larysy Anety Knap, twórczyni marki "Folk Design", laureatki odznaczenia " Polonia Minor", przyznanego jej przez Marszałka woj, małopolskiego za promowanie za poœrednictwem mody kultury i tradycji Małopolski.

Etola, wraz z listem z życzeniami dla Meghan Markle i jej przyszłego męża jest już w drodze do Londynu.

ródło: Otwarte Klatki

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL