Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Społeczeństwo

Uber nie tylko jeździ, ale i lata nad Polskš

Uber
W siedmiu miastach Polski, w których działa Uber, użytkownicy aplikacji mogš skorzystać z promocyjnych lotów helikopterem nad miastem. We wtorek latać mogli mieszkańcy Wrocławia, Poznania i Łodzi, w œrodę m.in. Warszawy.

Uber promował w ten sposób swoje usługi już w innych krajach, w których działa aplikacja, m.in. w Holandii.

Z usługi może skorzystać po 10 osób z miast, gdzie działa Uber. We wtorek latali mieszkańcy Łodzi, Poznania i Wrocławia. W œrodę oferta skierowana zostanie do Krakowa (7.30-10.00), Warszawy i Katowic (13.30-16.00). Dzień póŸniej między 8.30 a 10.45 UberHelikopter będzie latał nad Gdyniš.

W każdym z miast zaplanowanych zostało 10 lotów, w którym, oprócz zamawiajšcego, będzie mogła wzišć udział jedna osoba towarzyszšca. Lot nad miastem potrwa ok. 15 minut.

By zamówić UberHelikoptera, należy w wyznaczonych godzinach wybrać dowolne miejsce docelowe, a spoœród dostępnych opcji wybrać lot helikopterem. Po pasażera, któremu uda się w ten sposób zamówić przelot, podjedzie samochód z kierowcš Ubera, który przywiezie "zwycięzcę" na lšdowisko, a po locie odstawi z powrotem do miejsca odbioru.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL