Uber nie tylko jeździ, ale i lata nad Polską

aktualizacja: 22.08.2017, 22:47
Foto: Uber

W siedmiu miastach Polski, w których działa Uber, użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z promocyjnych lotów helikopterem nad miastem. We wtorek latać mogli mieszkańcy Wrocławia, Poznania i Łodzi, w środę m.in. Warszawy.

REDAKCJA POLECA

Uber promował w ten sposób swoje usługi już w innych krajach, w których działa aplikacja, m.in. w Holandii.

Z usługi może skorzystać po 10 osób z miast, gdzie działa Uber. We wtorek latali mieszkańcy Łodzi, Poznania i Wrocławia. W środę oferta skierowana zostanie do Krakowa (7.30-10.00), Warszawy i Katowic (13.30-16.00). Dzień później między 8.30 a 10.45 UberHelikopter będzie latał nad Gdynią.

W każdym z miast zaplanowanych zostało 10 lotów, w którym, oprócz zamawiającego, będzie mogła wziąć udział jedna osoba towarzysząca. Lot nad miastem potrwa ok. 15 minut.

By zamówić UberHelikoptera, należy w wyznaczonych godzinach wybrać dowolne miejsce docelowe, a spośród dostępnych opcji wybrać lot helikopterem. Po pasażera, któremu uda się w ten sposób zamówić przelot, podjedzie samochód z kierowcą Ubera, który przywiezie "zwycięzcę" na lądowisko, a po locie odstawi z powrotem do miejsca odbioru.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE