Aplikacja "Pielgrzym" pomoże podczas ŚDM

aktualizacja: 27.03.2016, 20:04
Papież Franciszek
Papież Franciszek
Foto: AFP

Specjalnie dla gości Światowych Dni Młodzieży powstanie aplikacja mobilna "Pielgrzym". Obecnie trwają testy

REDAKCJA POLECA

Rzeczniczka spotkania tłumaczy, że aplikacja ułatwi pielgrzymom bezpieczne uczestnictwo we wszystkich interesujących punktach programu. Dorota Abdelmoula dodaje, że "Pielgrzym" będzie zawierał informacje o tym, jak poruszać się po Krakowie, jak reagować w kłopotliwych sytuacjach, a także wiadomości o Krakowie, regionie i co będzie się działo w trakcie Światowych Dni Młodzieży.

Aplikacja dostosowana będzie do telefonów pracujących na trzech najpopularniejszych systemach: Android, iOS i Windows. Będzie wyświetlała informacje w dziewięciu językach.

Użytkownicy będą mogli pobrać aplikację na początku maja, sukcesywnie będzie także aktualizowana. Dużym udogodnieniem dla osób, które zainstalują aplikację na swoich urządzeniach, jest fakt, że nie będzie potrzeby stałego dostępu do internetu, by wyświetlać informacje.

Autorzy zapowiadają możliwość personalizacji informacji.

 

Komentarz dnia
Żródło: Polskie Radio

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE