Z chronionego konwoju zginęło 8 mln zł

aktualizacja: 10.01.2017, 11:07
Foto: 123RF

Jak 8 mln zł zginęło bez śladu z chronionego konwoju.

W Łodzi rozpoczyna się proces sześciu oskarżonych o sensacyjny rabunek 8 mln zł bankowych pieniędzy z ochroniarskiego konwoju.

Głównym sprawcą okazał się długo przygotowywany do tej roli podstawiony ochroniarz. Policja dysponowała jego wizerunkiem z czasu kradzieży, nagraniem z kamery w bankomacie. Nosił brodę i okulary i był ogolony na łyso, ale po napadzie zmienił wygląd.

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję TANIEJ O VAT
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE