Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Rzšd PiS

Współpracownicy dziękujš Szydło. "To był zaszczyt"

PAP, Bartłomiej Zborowski
Za "trud i poœwięcenie", "tytanicznš pracę" dziękujš Beacie Szydło na Twitterze politycy PiS. Podziękowania dla rezygnujšcej ze stanowiska premier złożyli m.in. rzecznik rzšdu Rafał Bochenek i marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Szydło złożyła komitetowi politycznemu PiS rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji, która została przyjęta. Na stanowisko premiera wysunięto kandydaturę Mateusza Morawieckiego.

"Pani Premier - jeszcze raz bardzo dziękuję za dwa lata skutecznych rzšdów. Za trud i poœwięcenie, za mšdroœć i rozwagę, za normalnoœć i naturalnoœć, za spokój, determinację i odwagę. #BiałoCzerwonaDrużyna trwa, bo jest to #DobraZmiana dla naszej Ojczyzny!" - napisał na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

"Dwa lata z premier Beatš Szydło to wyjštkowy czas dla Polski i Polaków. Dziękuję Pani Premier za zaufanie. To zaszczyt pracować w Pani rzšdzie" - zatweetował sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Maciej Małecki.

"Jesteœmy jednš drużynš, wielkie podziękowanie za dotychczasowš tytanicznš pracę dla premier Beaty Szydło i wiele sił i wytrwałoœci dla Mateusza Morawieckiego" - napisał z kolei poseł PiS Andrzej Jaworski.

Premier dziękował też poseł PiS Jan Mosiński. "Otwieramy nowy rozdział w 'Wielkiej Księdze Dobrej Zmiany', której jest Pani autorem" - zatweetował.

Wczeœniej podziękowania premier złożył też rzecznik rzšdu Rafał Bochenek.

ródło:

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL