Prenumerata 2018 już w sprzedaży - SPRAWDŹ!

Rząd PiS

Współpracownicy dziękują Szydło. "To był zaszczyt"

PAP, Bartłomiej Zborowski
Za "trud i poświęcenie", "tytaniczną pracę" dziękują Beacie Szydło na Twitterze politycy PiS. Podziękowania dla rezygnującej ze stanowiska premier złożyli m.in. rzecznik rządu Rafał Bochenek i marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Szydło złożyła komitetowi politycznemu PiS rezygnację z pełnionej przez siebie funkcji, która została przyjęta. Na stanowisko premiera wysunięto kandydaturę Mateusza Morawieckiego.

"Pani Premier - jeszcze raz bardzo dziękuję za dwa lata skutecznych rządów. Za trud i poświęcenie, za mądrość i rozwagę, za normalność i naturalność, za spokój, determinację i odwagę. #BiałoCzerwonaDrużyna trwa, bo jest to #DobraZmiana dla naszej Ojczyzny!" - napisał na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

"Dwa lata z premier Beatą Szydło to wyjątkowy czas dla Polski i Polaków. Dziękuję Pani Premier za zaufanie. To zaszczyt pracować w Pani rządzie" - zatweetował sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Maciej Małecki.

"Jesteśmy jedną drużyną, wielkie podziękowanie za dotychczasową tytaniczną pracę dla premier Beaty Szydło i wiele sił i wytrwałości dla Mateusza Morawieckiego" - napisał z kolei poseł PiS Andrzej Jaworski.

Premier dziękował też poseł PiS Jan Mosiński. "Otwieramy nowy rozdział w 'Wielkiej Księdze Dobrej Zmiany', której jest Pani autorem" - zatweetował.

Wcześniej podziękowania premier złożył też rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Źródło:

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL