15 firm z Polski w rankingu Deloitte Technology Fast 500 EMEA

aktualizacja: 08.12.2016, 22:00
Foto: Bloomberg

Najwyżej, na trzecim miejscu, znalazła się spółka Codewise (działa w sektorze internetowego marketingu).

- W pierwszej setce, oprócz Codewise znalazły się jeszcze dwie firmy z Polski: CodiLime na pozycji 15. Działająca w obszarze globalnych innowacyjnych rozwiązań IT i Miquido na miejscu 73. tworząca aplikacje mobilne. Łącznie nasz kraj w Deloitte Technology Fast 500 EMEA ma 15 reprezentantów – podaje Deloitte.
15 polskich laureatów to także: Benhauer (oferuje usługi konsultingowe w zakresie personalizacji w marketingu, miejsce 104), Cloud Technologies (usługi w chmurze i analizy big data), Monterail.com (tworzenie oprogramowania, w szczególności dla startupów, miejsce 201), Creotech Instruments (rozwiązania sprzętowe dla sektora kosmicznego oraz urządzenia pomiarowe dla instytutów badawczych, miejsce 206), Motivation Direct (narzędzia wspierające sprzedaż oraz rozwiązania lojalnościowe, miejsce 227), Neteric (oprogramowane, miejsce 255), Grupa Tense (optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych oraz usługi marketingowe, miejsce 261), Better Software Group (tworzy oprogramowanie i rozwiązania pomagające obsługiwać serwisy na różnych platformach, miejsce 275), TenderHut (wsparcie w procesie sprzedaży, zdobywania kontraktów IT, rozwiązania IT, miejsce 293), i-systems (oprogramowanie e-commerce dla handlu i dystrybucji, miejsce 310) i Predica (implementacja rozwiązań IT dla firm, miejsce 335).
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE