Umowy cywilnoprawne pod lupą rządu

aktualizacja: 12.09.2017, 17:38

Gośćmi programu Mateusza Rzemka #RZECZoPRAWIE byli dr Paweł Wojciechowski, Grzegorz Abram oraz Ernest Frankowski.

Dr Paweł Wojciechowski, główny ekonomista ZUS: rząd już wie kto pracuje na kontraktach cywilnoprawnych i omija obowiązek zapłaty składek.

Grzegorz Abram, adwokat z Clifford Chance: wytyczne w sprawie uchylania tajemnicy bankowej na żądanie prokuratora budzą spore wątpliwości banków.

Ernest Frankowski, partner w dziale doradztwa podatkowego Deloitte: polski fiskus chce rejestrować faktury VAT w czasie rzeczywistym, może w tym zakresie skorzystać z hiszpańskich doświadczeń.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE