„Macierewicz jest szkodnikiem”

aktualizacja: 09.08.2017, 12:24

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Krzysztof Gawkowski oraz Bartłomiej E. Nowak.

Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD: sytuacja lewicy po protestach, kampania samorządowa, przygotowania do politycznej jesieni, co dalej z Andrzejem Dudą.

Bartłomiej E. Nowak, sekretarz ds. międzynarodowych Nowoczesnej: obecny status relacji PL-UE, ruch Macrona z konsultacjami ws. pracowników delegowanych.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE