„Wypowiedź Bodnara o Holocauście była prawdziwa”

aktualizacja: 23.06.2017, 11:00

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Andrzej Rozenek, Katarzyna Jagiełło oraz Dorota Łoboda.

 

Andrzej Rozenek, Sojusz Lewicy Demokratycznej: przejście do SLD, czy Polska jest krajem dla lewicy.

 

Katarzyna Jagiełło, Greenpeace: wycinka w Puszczy Białowieskiej, ostatnie wypowiedzi ministra Jana Szyszki na ten temat.

 

Dorota Łoboda, ruch „Rodzice Przeciwko Reformie Edukacji”: o efektach reformy edukacji i o tym, dlaczego marszałek Sejmu nie zgodził się na jej występ.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE