„Błędny przekaz rządu ws. uchodźców”

aktualizacja: 19.06.2017, 10:25

Gośćmi programu Michała Kolanki #RZECZoPOLITYCE byli Marek Jakubiak, dr Paweł Kowal oraz Kamila Gasiuk-Pihowicz.

 

 Marek Jakubiak, poseł i wiceprzewodniczący klubu Kukiz'15: referendum ws. uchodźców, przesłuchanie Michała Tuska przed komisją ds. Amber Gold, kampania samorządowa.

 

Dr Paweł Kowal, Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk: szczyt V4 + Benelux, uchodźcy, Donald Tusk w polskiej polityce.

 

Kamila Gasiuk-Pihowicz, posłanka Nowoczesnej: KRS, sądy w Sejmie, co dalej w sprawie Igora Stachowiaka.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE