Duda ma możliwości. Trzeba być niezależnym

aktualizacja: 19.05.2017, 10:06

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Paweł Soloch, Marek Borowski i Robert Brylewski.

 

Paweł Soloch, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego: o pierwszym szczycie NATO z prezydentem Donaldem Trumpem, który odbędzie się 25 maja w Brukseli; o relacjach prezydenta Andrzeja Dudy z szefem MON Antonim Macierewiczem oraz o bezpieczeństwie Polski. 

 

Marek Borowski, senator niezależny: o zmianie konstytucji RP oraz o polskim ładzie prawnym. 

 

Robert Brylewski, lider zespołów Izrael, Armia, Kryzys, Brygada Kryzys: o premierowej płycie Izraela "Izrael gra Kulturę" i reedycji kultowej płyty Izraela "1991" oraz o politycznych manifestacjach artystów w związku z festiwalem w Opolu.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE