„Macierewicz wykorzystuje katastrofę jako narzędzie"

aktualizacja: 04.04.2017, 10:11

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Kamila Gasiuk-Pihowicz, dr Maciej Lasek oraz Filip Łobodziński.

Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej, odpowiedziała na pytania o spadki sondażowe Nowoczesnej, zmiany w KRS i zmianach ordynacji wyborczej.

Maciej Lasek, inżynier specjalizujący się w mechanice lotu, były przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych: na temat nowych informacji nt. katastrofy smoleńskiej i tego, czy Rosjanie mogli umyślnie doprowadzić do śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego i prezydenckiej delegacji.

 

 

Filip Łobodziński, dziennikarz, muzyk, aktor: o książce którą tłumaczył "Coltrane według Coltrane'a" oraz o płycie swojego projektu Dylan.pl

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE