„Macierewiczowi pomagają relacje z Rydzykiem"

aktualizacja: 06.04.2017, 10:01

Gośćmi programu Tomasza Krzyżaka #RZECZoPOLITYCE byli Urszula Augustyn, Krzysztof Paszyk oraz Tomasz Terlikowski.

 

Urszula Augustyn, posłanka PO: o wymianie listów między szefem MON i prezydentem oraz o katastrofie smoleńskiej. 

 

Krzysztof Paszyk, poseł PSL: zmiany w KRS.

 

Tomasz Terlikowski, dziennikarz, publicysta, redaktor naczelny Telewizji Republika: o odwołanym wykładzie nt. ochrony życia w liceum Staszica.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE