„Uchodźcy? Przyjmować jak Chrystus"

aktualizacja: 30.03.2017, 10:21

Gośćmi programu Tomasza Krzyżaka #RZECZoPOLITYCE byli abp Wojciech Polak, metropolita gnieźnieński, prymas Polski oraz Waldemar Sługocki, senator PO

 

Arcybiskup Wojciech Polak, metropolita gnieźnieński, prymas Polski: o historii prymasostwa w Polsce przed zbliżającą się 600. rocznicą nadania metropolitom gnieźnieńskim tego tytułu.

 

Waldemar Sługocki, senator PO: o zmianach w armii, zmianach w regulaminie Sejmu.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE