Niszczycielska siła Macierewicza

aktualizacja: 31.03.2017, 10:19

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Elżbieta Rafalska oraz Czesław Mroczek.

 

Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej: o efektach programu Rodzina 500 Plus po roku od jego wprowadzenia, systemie emerytalnym oraz bezrobociu.

 

Czesław Mroczek, szef MON w gabinecie cieni PO: o sytuacji w polskiej armii, wycofaniu polskich oficerów z Eurokorpusu i pozycji Antoniego Macierewicza w obozie "dobrej zmiany".

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE