„Dziś Polska mogłaby nie dostać się do NATO"

aktualizacja: 17.03.2017, 11:11

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Waldemar Żurek, Tomasz Siemoniak oraz Czesław Mozil.

Waldemar Żurek, sędzia, rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa: o zmianach w KRS i zmianach w prawie.

Tomasz Siemoniak, były wicepremier i szef MON, wiceprzewodniczący PO: o próbie odwołania rządu i sytuacji w MON.

Czesław Mozil, lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa: o swoim nowym albumie: "Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori", który został nagrany wraz z polską orkiestrą barokową oraz o tym, jak mu się żyje w Polsce.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE