„Nigdy kobiety nie dostały praw w prezencie"

aktualizacja: 07.03.2017, 10:48

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Kazimiera Szczuka oraz Wojciech Waglewski.

 

Kazimiera Szczuka, działaczka feministyczna: o Strajku Kobiet 8 marca, dyskryminacji kobiet oraz Magdalenie Ogórek, która wspiera rząd PiS.

 

Wojciech Waglewski, lider Voo Voo: o najnowszej płycie "7" oraz o tym, czym dla niego jest polityka i jakich polityków ceni.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE