Po MDM ceny mieszkań mogą wzrosnąć

aktualizacja: 19.05.2017, 09:58

Gośćmi programu Pawła Rożyńskiego #RZECZoBIZNESIE byli Michał Melaniuk i Tomasz Szymanik.

 

Michał Melaniuk, Dyrektor Zarządzający Cordia Polska: Czy jest jeszcze miejsce na nowych graczy na zatłoczonym rynku deweloperskim? Polacy kupują najwięcej mieszkań w Europie –na jak długo starczy tego popytu? Jak wygląda polski rynek w porównaniu z innymi, na których działa Cordia?

 

Tomasz Szymanik, dyrektor ds. sprzedaży firmy UseCrypt: Co jest przyczyną wielkiej fali ataków hakerskich w ostatnich dniach? Kto za nimi stoi? Jakie jest zagrożenie w Polsce i metody ochrony?

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE