Donald Trump Jr., krnąbrny syn prezydenta

aktualizacja: 17.07.2017, 18:29
Donald Trump i jego najstarszy syn Donald Trump jr podczas kampanii wy...
Donald Trump i jego najstarszy syn Donald Trump jr podczas kampanii wyborczej.
Foto: AFP

Donald Trump Jr. nigdy nie stronił od kontrowersji.

Aleksandra Słabisz z Nowego Jorku

Gdy w 2012 r. pojawiła się fotografia, na której Donald Trump Jr. i jego brat Eryk pozują z odciętym ogonem słonia i zabitym gepardem na afrykańskim safari, opinia publiczna wrzała z oburzenia, a Trump junior wzruszył ramionami i stwierdził: „jestem łowcą, a za to nie będę przepraszał".

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE