#RZECZoPRAWIE: Ranking Kancelarii Prawniczych 2016

aktualizacja: 19.04.2016, 12:42

Wtorkowy program #RZECZoPRAWIE o 13:00 prowadziła Ewa Usowicz. Rozmowy dotyczyły Rankingu Kancelarii Prawniczych 2016 przygotowanego przez "Rzeczpospolitą".

REDAKCJA POLECA

Gośćmi Ewy Usowicz byli:

- mec. Arkadiusz Krasnodębski - partner zarządzający kancelarią Dentons

- mec. Jarosław Grzesiak - partner zarządzający kancelarią Greenberg Traurig

- Marcin Klimczak - partner w PwC

mec. Arkadiusz Krasnodębski - partner zarządzający kancelarią Dentons w #RZECZoPRAWIE

mec. Jarosław Grzesiak - partner zarządzający kancelarią Greenberg Traurig w #RZECZoPRAWIE

Marcin Klimczak - partner w PwC w #RZECZoPRAWIE

Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE