Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Prawo i Sprawiedliwoœć

Światowy Dzień Kota. Kaczyński mówi o swoich

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Być może moje koty dostanš coœ nadzwyczajnego - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński pytany o Œwiatowy Dzień Kota, który obchodzony jest 17 lutego. Przyznał jednoczeœnie, że dopiero od dziennikarza o tym "ważnym œwięcie się dowiaduje".

"Uczciwie mówišc, niestety od pana się dopiero o tym ważnym œwięcie dowiaduję. Zawsze mówię, że warto jeŸdzić po kraju, warto rozmawiać z ludŸmi to zawsze się człowiek czegoœ nowego dowie" - podkreœlił Jarosław Kaczyński pytany w wywiadzie dla Radia Białystok "czy będzie jakiœ specjalny prezent i smakołyki" dla jego kotów.

"Postaram się. Przed wyjœciem z domu to pewnie niczego nie zdziałam, a przynajmniej może na wieczór coœ koty nadzwyczajnego dostanš. Chociaż, panie redaktorze, dzisiaj mamy nowe pokolenie kotów, tak jak nowe pokolenie młodych ludzi. Majš zupełnie inne wymagania, zupełnie inne oczekiwania. To sš inne koty niż pamiętam z dawnych lat"" - zauważył prezes PiS.

Jarosław Kaczyński ma dwa koty, o których sam kilkakrotnie mówił: "jeden jest bury - to jest kocica, a drugi jest czarny i to jest on".

ródło:

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL