Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Polityka

Kto zostanie chrzestnš dziecka księżnej Kate i księcia Williama?

AFP
Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama urodzi się za około 2 miesišce. Księżna już teraz rozważa, kto powinien zostać matkš chrzestnš kolejnego członka brytyjskiej rodziny królewskiej.

Gdy Pałac Kensington ogłosił, że ksišżę William i księżna Kate spodziewajš się kolejnego dziecka, dowiedział się o tym cały œwiat. Pojawiły się spekulacje na temat płci czy imienia nowego członka rodziny królewskiej. Para nie potwierdziła jednak żadnych informacji na ten temat.

 

Okazuje się teraz, że księżna Kate wybrała już kandydatkę na matkę chrzestnš dla swojego jeszcze nienarodzonego dziecka. Żona księcia Williama rozważa, czy chrzestnš nie powinna zostać Meghan Markle - podaje RMF FM. Informacja ta może być zaskakujšca, gdyż w mediach pojawiały się informacje o tym, że kobiety za sobš nie przepadajš. Jak twierdzi informator "Woman's Day” jest wręcz przeciwnie. „Księżna Kate i Meghan Markle nawišzały siostrzanš więŸ i to jej sposób na pokazanie œwiatu jak bliskie stały się sobie w cišgu kilku miesięcy” - czytamy.

Trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama ma przyjœć na œwiat w kwietniu. Œlub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się natomiast 19 maja w kaplicy œw. Jerzego na zamku w Windsorze.

 

ródło: RMF FM

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL