Prenumerata 2018 już w sprzedaży - SPRAWDŹ!

Polityka

Kukiz: Po godz. 10 będziemy mieć pewność, czy Rzepecki zasili klub Kukiz'15

PAP, Jacek Turczyk
Dopiero po godz. 10 będziemy mieć pewność, czy poseł Łukasz Rzepecki zasili klub Kukiz'15 - zapowiedział lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Dodał, że uważa Rzepeckiego za "prawego i sprawiedliwego" posła.

Dopiero po godz. 10 będziemy mieć pewność, czy poseł Łukasz Rzepecki zasili klub Kukiz'15 - zapowiedział w piątek lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Dodał, że uważa Rzepeckiego za "prawego i sprawiedliwego" posła.

Lider Kukiz'15 w telewizji rp.pl powiedział, że po godz. 10 "będziemy mieć pewność", czy były poseł PiS Łukasz Rzepecki dołączy do klubu Kukiz'15.

Zdaniem Kukiza poseł Rzepecki jest "młodym człowiekiem pełnym ideałów, pełnym idei" i posłem "rzeczywiście realizującym mandat wyborców". - Jest posłem prawym i sprawiedliwym - ocenił.

W ocenie Kukiza zarówno PiS, jak i PO to partie o "sznycie PZPR-owskim", a poseł Rzepecki zobaczył, że "w tym molochu, w tym +PZPR bis+ nie jest w stanie nic zrobić". 

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała w środę na Twitterze, że poseł Rzepecki został wykluczony z klubu.

Rzepecki pytany w środę o medialne doniesienia, z których wynika, że dostał propozycję przejścia do klubu Kukiz'15, oświadczył, że nie podjął żadnych decyzji. - Muszę skonsultować to z moimi wyborcami - uzasadnił.

Źródło:

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL