Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Polityka

Kukiz: Po godz. 10 będziemy mieć pewność, czy Rzepecki zasili klub Kukiz'15

PAP, Jacek Turczyk
Dopiero po godz. 10 będziemy mieć pewnoœć, czy poseł Łukasz Rzepecki zasili klub Kukiz'15 - zapowiedział lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Dodał, że uważa Rzepeckiego za "prawego i sprawiedliwego" posła.

Dopiero po godz. 10 będziemy mieć pewnoœć, czy poseł Łukasz Rzepecki zasili klub Kukiz'15 - zapowiedział w pištek lider Kukiz'15 Paweł Kukiz. Dodał, że uważa Rzepeckiego za "prawego i sprawiedliwego" posła.

Lider Kukiz'15 w telewizji rp.pl powiedział, że po godz. 10 "będziemy mieć pewnoœć", czy były poseł PiS Łukasz Rzepecki dołšczy do klubu Kukiz'15.

Zdaniem Kukiza poseł Rzepecki jest "młodym człowiekiem pełnym ideałów, pełnym idei" i posłem "rzeczywiœcie realizujšcym mandat wyborców". - Jest posłem prawym i sprawiedliwym - ocenił.

W ocenie Kukiza zarówno PiS, jak i PO to partie o "sznycie PZPR-owskim", a poseł Rzepecki zobaczył, że "w tym molochu, w tym +PZPR bis+ nie jest w stanie nic zrobić". 

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała w œrodę na Twitterze, że poseł Rzepecki został wykluczony z klubu.

Rzepecki pytany w œrodę o medialne doniesienia, z których wynika, że dostał propozycję przejœcia do klubu Kukiz'15, oœwiadczył, że nie podjšł żadnych decyzji. - Muszę skonsultować to z moimi wyborcami - uzasadnił.

ródło:

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL