Prezydent Kielc odmówił zasadzenia dębów. "Protest antyrządowy"

aktualizacja: 20.03.2017, 14:57
Foto: 123RF

Polityk PO Artur Gierada wystąpił do prezydenta Kielc z wnioskiem o możliwość zasadzenie dębów nad Zalewem Kieleckim. Prezydent odmówił i wytłumaczył, że taka inicjatywa może zostać uznana za protest antyrządowy

REDAKCJA POLECA

Polityk Platformy Obywatelskiej w ubiegłym tygodniu złożył na ręce prezydenta pismo, w którym składa wniosek o możliwość posadzenia dębów przy ulicy Klonowej w Kielcach. Nad pobliskim Zalewem Kieleckim wykarczowano wiele drzew i w to miejsce chciał zasadzić nowe.

Prezydent Wojciech Lubawski udzielił dziś odpowiedzi w tej sprawie. "W odpowiedzi na Pana pismo z dnia 17 marca 2017 roku informuje, ze nie wyrażam zgody na posadzenie sadzonek dębów w rejonie ulicy Klonowej. Uznaję, że taka inicjatywa mogłaby zostać uznana za próbę włączenia naszego Miasta w protest antyrządowy"

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE