Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Pjongczang 2018

Program igrzysk w Pjongczangu: Kiedy zobaczymy Polaków?

AFP
Poniżej prezentujemy dokładny program igrzysk w Pjongczangu - wraz z zaznaczonymi startami Polaków.

8 LUTEGO

KWALIFIKACJE

CURLING
1.05 Mieszane. USA – Rosja, Kanada – Norwegia, Korea Płd. – Finlandia, Chiny – Szwajcaria
12.05 Mieszane. Finlandia – Szwajcaria, Korea Płd. – Chiny, Rosja – Norwegia, USA – Kanada

SKOKI NARCIARSKIE
MężczyŸni
13.30 Skocznia normalna – HS 109 (czterech z pięciu: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła)

9 LUTEGO

KWALIFIKACJE

CURLING
0.35 Mieszane. Korea Płd. – Norwegia, USA – Szwajcaria, Chiny – Kanada, Rosja – Finlandia
5.35 Mieszane. Kanada – Finlandia, Chiny – Rosja, USA – Korea Płd., Szwajcaria – Norwegia

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Drużynowo – programy krótkie par sportowych i solistów

NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.00 Jazda po muldach
MężczyŸni
3.45 Jazda po muldach

CEREMONIE
12.00 Ceremonia otwarcia

10 LUTEGO

FINAŁY

BIEGI NARCIARSKIE

Kobiety
8.15 Bieg łšczony na 15 km – 7,5 km st. klas. + 7,5 km st. dow. (Martyna Galewicz, Sylwia Jaœkowiec, Justyna Kowalczyk, Ewelina Marcisz)

SHORT TRACK

MężczyŸni
11.00 1500 m

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

Kobiety

12.00 3000 m (Katarzyna Bachleda-Curuœ, Karolina Bosiek, Luiza Złotkowska)

BIATLON

Kobiety
12.15 Sprint – 7,5 km (cztery z pięciu: Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Weronika Nowakowska, Kamila Żuk)

SKOKI NARCIARSKIE

MężczyŸni
13.35 Skocznia normalna – HS 109 (ew. S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)

KWALIFIKACJE

CURLING

1.05 Mieszane. Chiny – USA, Norwegia – Finlandia, Kanada – Szwajcaria, Korea Płd. – Rosja
12.05 Mieszane. Rosja – Kanada, Szwajcaria – Korea Płd., Norwegia – USA, Finlandia – Chiny

SNOWBOARD

MężczyŸni
2.00 Slopestyle

HOKEJ
Kobiety
Grupa B
8.40 Japonia – Szwecja
13.10 Szwajcaria – Korea

SHORT TRACK
Kobiety
11.00 500 m (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska)
11.00 Sztafety 3000 m

SANECZKARSTWO
MężczyŸni
11.10 Jedynki – 1. i 2. œlizg (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz)

11 LUTEGO

FINAŁY

SNOWBOARD

MężczyŸni
2.00 Slopestyle

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
MężczyŸni
3.00 Zjazd (Michał Kłusak)

BIEGI NARCIARSKIE
MężczyŸni
7.15 Bieg łšczony na 30 km – 15 km st. klas. + 15 km st. dow. (Dominik Bury, Kamil Bury)

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
MężczyŸni
8.00 5000 m (Adrian Wielgat, rez. Jan Szymański)

SANECZKARSTWO
MężczyŸni
10.50 Jedynki – 3. i 4. œlizg (M. Kurowski, M. Sochowicz)
BIATLON
MężczyŸni
12.15 Sprint 10 km (Andrzej Nędza-Kubiniec, Grzegorz Guzik)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
13.00 Jazda po muldach

KWALIFIKACJE
 
CURLING
12.05 Mieszane. Norwegia – Chiny, Finlandia – USA, Szwajcaria – Rosja, Kanada – Korea Płd.
1.05 ew. baraże

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Drużynowo – programy krótkie par tanecznych i solistek, program dowolny par sportowych
SNOWBOARD
Kobiety
5.30 Slopestyle
HOKEJ
Kobiety
Grupa A
8.40 Finlandia – USA
13.10 Kanada – Rosja
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
11.30 Jazda po muldach


12 LUTEGO

FINAŁY

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Drużynowo – programy dowolne solistów, par tanecznych i solistek
SNOWBOARD
Kobiety
2.00 Slopestyle
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
2.15 Slalom gigant – 1. przejazd (Maryna Gšsienica-Daniel)
5.45 Slalom gigant – 2. przejazd (ew. M. Gšsienica-Daniel)
BIATLON
Kobiety
11.10 10 km – bieg poœcigowy (ew. K. Guzik, M. Hojnisz, M. Gwizdoń, W. Nowakowska, rezerwowa K. Żuk)
MężczyŸni
13.00 12,5 km – bieg poœcigowy (ew. G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)

NARCIARSTWO DOWOLNE
MężczyŸni
13.00 Jazda po muldach
SKOKI NARCIARSKIE
Kobiety
13.50 Skocznia normalna – HS 109
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
13.30 1500 m (K. Bachleda-Curuœ, L. Złotkowska, Natalia Czerwonka)
KWALIFIKACJE

CURLING
1.05 Mieszane – półfinały
12.05 Mieszane – półfinały
SNOWBOARD
Kobiety
5.30 Halfpipe
HOKEJ
Kobiety
Grupa B
8.40 Szwajcaria – Japonia
13.10 Szwecja – Korea
NARCIARSTWO DOWOLNE    
MężczyŸni
11.30 Jazda po muldach
SANECZKARSTWO
Kobiety
11.50 Jedynki – 1. i 2. œlizg (Ewa Kuls-Kusyk, Natalia Wojtuœciszyn)


13 LUTEGO

FINAŁY

CURLING
1.05 Mieszane – o 3. miejsce
12.05 Mieszane – finał
SNOWBOARD
Kobiety
2.00 Halfpipe
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
MężczyŸni
3.30 Superkombinacja – zjazd (M. Kłusak)
7.00 Superkombinacja – slalom (ew. M. Kłusak)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 500 m (ew. N. Maliszewska, M. Warakomska)
SANECZKARSTWO
Kobiety
11.30 Jedynki – 3. i 4. œlizg (E. Kuls-Kusyk, N. Wojtuœciszyn)
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
12.00 Sprint st. klas. (ew. M. Galewicz, S. Jaœkowiec, J. Kowalczyk, E. Marcisz)
MężczyŸni
12.00 Sprint st. klas. (ew. D. Bury, K. Bury, Maciej Staręga)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
12.00 1500 m (Zbigniew Bródka, Konrad NiedŸwiedzki, J. Szymański, rezerwowy Sebastian Kłosiński)

KWALIFIKACJE

SNOWBOARD
MężczyŸni
5.00 Halfpipe

BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
9.30 Sprint st. klas. (M. Galewicz, S. Jaœkowiec, J. Kowalczyk, E. Marcisz)
MężczyŸni
9.30 Sprint st. klas. (D. Bury, K. Bury, M. Staręga)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 500 m – półfinały (ew. N. Maliszewska, M. Warakomska)
MężczyŸni
11.00 1000 m
11.00 Sztafeta 5000 m

HOKEJ
Kobiety
Grupa A
8.40 Kanada – Finlandia
13.10 USA – Rosja


14 LUTEGO

FINAŁY

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
2.15 Slalom – 1. przejazd (M. Gšsienica-Daniel)
5.45 Slalom – 2. przejazd (ew. M. Gšsienica-Daniel)

SNOWBOARD
MężczyŸni
2.30 Halfpipe

KOMBINACJA NORWESKA
7.00 Skoki – HS 109 (Adam Cieœlar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz)
9.45 Bieg na 10 km (A. Cieœlar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
11.00 1000 m (N. Czerwonka)

BIATLON
Kobiety
12.05 Bieg indywidualny na 15 km (cztery z pięciu: K. Guzik, M. Hojnisz, M. Gwizdoń, W. Nowakowska, K. Żuk)

SANECZKARSTWO    
MężczyŸni
12.20 Dwójki (Wojciech Chmielewski, Jakub Kowalewski)
KWALIFIKACJE

CURLING    
MężczyŸni
1.05 Dania – Szwecja, Kanada – Włochy, Korea Płd. – USA, Szwajcaria – W. Brytania
Kobiety
6.05 Japonia – USA, Rosja – W. Brytania, Dania – Szwecja, Szwajcaria – Chiny
MężczyŸni
12.05 Kanada – W. Brytania, Korea Płd. – Szwecja, Szwajcaria – Włochy, Norwegia – Japonia
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Pary sportowe – program krótki
HOKEJ
Kobiety
Grupa B
4.10 Szwecja – Szwajcaria
8.40 Korea – Japonia
MężczyŸni
Grupa B
13.10 Słowacja – Rosja
13.10 USA – Słowenia


15 LUTEGO

FINAŁY
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Pary sportowe – program dowolny
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
MężczyŸni
3.00 Supergigant (M. Kłusak)
SNOWBOARD
MężczyŸni
5.30 Cross (ew. Mateusz Ligocki)
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
7.30 10 km st. dow. (M. Galewicz, S. Jaœkowiec, E. Marcisz)
BIATLON
MężczyŸni
12.00 Bieg indywidualny na 20 km (G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
MężczyŸni
12.00 10 000 m
SANECZKARSTWO
13.30 Sztafety (E. Kuls-Kusyk lub N. Wojtuœciszyn, M. Kurowski lub M. Sochowicz, J. Kowalewski, W. Chmielewski)
KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Kanada – Korea Płd., Dania – Japonia, Chiny – Rosja, W. Brytania – USA
MężczyŸni
6.05 USA – Włochy, Norwegia – Kanada, W. Brytania – Japonia, Dania – Szwajcaria
Kobiety
12.05 Chiny – W. Brytania, Kanada – Szwecja, USA – Szwajcaria, Korea Płd. – Japonia
SKELETON
MężczyŸni
2.00 1. i 2. œlizg
SNOWBOARD
MężczyŸni
3.00 Cross (M. Ligocki)
HOKEJ
Kobiety
Grupa A
4.10 USA – Kanada
8.40 Rosja – Finlandia
MężczyŸni
Grupa C
4.10 Finlandia – Niemcy
8.40 Norwegia – Szwecja
Grupa A
13.10 Szwajcaria – Kanada
13.10 Czechy – Korea Płd.
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
12.00 Skoki akrobatyce

16 LUTEGO

FINAŁY
SKELETON
MężczyŸni
1.30 3. i 4. œlizg
SNOWBOARD
Kobiety
4.15 Cross (ew. Zuzanna Smykała)
BIEGI NARCIARSKIE
MężczyŸni
7.00 15 km st. dow. (D. Bury, K. Bury, M. Staręga)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 5000 m (rezerwowa Magdalena Czyszczoń)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
12.00 Skoki akrobatyce
KWALIFIKACJE
CURLING
MężczyŸni
1.05 Włochy – Dania, Norwegia – Korea Płd., Szwecja – USA
Kobiety
6.05 Dania – Kanada, Korea Płd. – Szwajcaria, Szwecja – Rosja
MężczyŸni
12.05 Japonia – Szwajcaria, Szwecja – W. Brytania, Dania – USA, Kanada – Korea Płd.
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
MężczyŸni
2.00 Program krótki
SNOWBOARD
Kobiety
2.00 Cross (Z. Smykała)
HOKEJ
MężczyŸni
Grupa B
4.10 USA – Słowacja
8.40 Rosja – Słowenia
Grupa C
13.10 Finlandia – Norwegia
13.10 Szwecja – Niemcy
SKELETON
Kobiety
12.20 1. i 2. œlizg
SKOKI NARCIARSKIE
MężczyŸni
13.30 Skocznia duża – HS 140 (4 z 5: S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)


17 LUTEGO

FINAŁY
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
MężczyŸni
2.00 Program dowolny
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
3.00 Supergigant (Maryna Gšsienica-Daniel)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
5.00 Slopestyle
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
10.30 Sztafeta 4x5 km (M. Galewicz, S. Jaœkowiec, J. Kowalczyk, E. Marcisz)
SHORT TRACK
MężczyŸni
11.00 1000 m
Kobiety
11.00 1500 m (ew. M. Warakomska, rezerwowa N. Maliszewska)
BIATLON
Kobiety
12.15 Bieg ze startu wspólnego na 12,5 km (ew. K. Guzik, M. Hojnisz, M. Gwizdoń, W. Nowakowska, K. Żuk)
SKELETON
Kobiety
12.20 3. i 4. œlizg
SKOKI NARCIARSKIE
MężczyŸni
13.30 Skocznia duża – HS-140 (ew. 4 z 5: S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)
KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Szwajcaria – Szwecja, Rosja – USA, Japonia – Chiny, Dania – W. Brytania
MężczyŸni
6.05 Korea Płd. – W. Brytania, Szwajcaria – Norwegia, Kanada – Szwecja, Japonia – Włochy
Kobiety
12.05 Rosja – Japonia, Chiny – Dania, Korea Płd. – W. Brytania, USA – Kanada
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.00 Slopestyle
MężczyŸni
12.00 Skoki akrobatyce
HOKEJ
Kobiety
4.10 1. baraż o półfinał
8.40 2. baraż o półfinał
MężczyŸni
Grupa A
4.10 Kanada – Czechy
8.40 Korea Płd. – Szwajcaria
Grupa B
13.10 Rosja – USA
13.10 Słowenia – Słowacja


18 LUTEGO
FINAŁY
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
MężczyŸni
2.15 Slalom gigant – 1. przejazd
5.45 Slalom gigant – 2. przejazd
NARCIARSTWO DOWOLNE
MężczyŸni
5.15 Slopestyle
12.00 Skoki akrobatyce
BIEGI NARCIARSKIE
MężczyŸni
7.15 Sztafeta 4x10 km
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 500 m
BIATLON
MężczyŸni
12.15 Bieg ze startu wspólnego na 15 km (ew. G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)

KWALIFIKACJE

CURLING
MężczyŸni
1.05 Norwegia – Dania, USA – Japonia, Szwajcaria – Kanada
Kobiety
6.05 W. Brytania – Szwecja, Kanada – Szwajcaria, Chiny – Korea Płd.
MężczyŸni
12.05 Szwecja – Japonia, Dania – Korea Płd., Włochy – W. Brytania, USA – Norwegia
NARCIARSTWO DOWOLNE
MężczyŸni
2.00 Slopestyle
HOKEJ
Kobiety
4.10 O miejsca 5–8.
8.40 O miejsca 5–8.
MężczyŸni
Grupa C
4.10 Niemcy – Norwegia
13.10 Szwecja – Finlandia
Grupa A
8.40 Czechy – Szwajcaria
13.10 Kanada – Korea Płd.
BOBSLEJE
MężczyŸni
12.05 Dwójki – 1. i 2. œlizg (Mateusz Luty, Krzysztof Tylkowski)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
MężczyŸni
12.00 Drużynowo – ćwierćfinały


19 LUTEGO

FINAŁY
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
MężczyŸni
12.00 500 m (Artur Nogal, Piotr Michalski, Artur Waœ, rez. S. Kłosiński)
BOBSLEJE
MężczyŸni
12.15 Dwójki – 3. i 4. œlizg (M. Luty, K. Tylkowski)
SKOKI NARCIARSKIE
MężczyŸni
13.30 Drużynowo (4 z 5 – S. Hula, M. Kot, D. Kubacki, K. Stoch, P. Żyła)
KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 USA – Dania, Japonia – Kanada, Szwecja – Korea Płd., Rosja – Szwajcaria
MężczyŸni
6.05 Włochy – Korea Płd., Szwecja – Szwajcaria, USA – Kanada, W. Brytania – Dania
Kobiety
12.05 W. Brytania – Szwajcaria, Dania – Rosja, Chiny – USA, Japonia – Szwecja
SNOWBOARD
Kobiety
1.30 Big air
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.00 Pary taneczne – program krótki (Natalia Kaliszek, Maksym Spodyriew)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.10 Halfpipe
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 Drużynowo – ćwierćfinały (K. Bachleda-Curuœ, N. Czerwonka, L. Złotkowska, rezerwowa K. Bosiek)
HOKEJ
Kobiety
5.10 1. półfinał
13.10 2. półfinał


20 LUTEGO

FINAŁY

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
2.30 Pary taneczne – program dowolny (N. Kaliszek, M. Spodyriew)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
2.30 Halfpipe
KOMBINACJA NORWESKA
11.00 Skoki – HS 140 (A. Cieœlar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
13.45 Bieg na 10 km (A. Cieœlar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 Sztafeta 3000 m
BIATLON
12.15 Sztafety mieszane 2x6 km + 2x7,5 km (2 z 5: K.Guzik, M. Gwizdoń, M. Hojnisz, W. Nowakowska, K. Żuk oraz G. Guzik, A. Nędza-Kubiniec)
KWALIFIKACJE

CURLING
MężczyŸni
1.05 W. Brytania – Norwegia, Japonia – Kanada, Korea Płd. – Szwajcaria, Włochy – Szwecja
Kobiety
6.05 Kanada – Chiny, USA – Korea Płd., W. Brytania – Japonia
MężczyŸni
12.05 Szwajcaria – USA, Norwegia – Włochy, Japonia – Dania
HOKEJ
MężczyŸni
4.10 1. baraż o ćwierćfinał
8.40 2. baraż o ćwierćfinał
13.10 3. i 4. baraż o ćwierćfinał
Kobiety
4.10 O 7. miejsce
8.40 O 5. miejsce
NARCIARSTWO DOWOLNE
MężczyŸni
5.00 Halfpipe
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 1000 m (M. Warakomska, rez. N. Maliszewska)
MężczyŸni
11.00 500 m (Bartosz Konopko)
BOBSLEJE
Kobiety
12.50 Dwójki – 1. i 2. œlizg


21 LUTEGO

FINAŁY

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
3.00 Zjazd
NARCIARSTWO DOWOLNE
MężczyŸni
5.15 Skicross
HOKEJ
Kobiety
8.40 O 3. miejsce
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
9.00 Sprint drużynowy st. dowolnym (ew. S. Jaœkowiec, J. Kowalczyk)
MężczyŸni
11.00 Sprint drużynowy st. dowolnym (ew. D. Bury, M. Staręga)
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 Wyœcig drużynowy (ew. K. Bachleda-Curuœ, N. Czerwonka, L. Złotkowska, rez. K. Bosiek)
MężczyŸni
12.00 Wyœcig drużynowy
BOBSLEJE
Kobiety
12.40 Dwójki – 3. i 4. œlizg

KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Korea Płd. – Rosja, Szwecja – Chiny, Szwajcaria – Dania, Kanada – W. Brytania
MężczyŸni
6.05 Dania – Kanada, W. Brytania – USA, Szwecja – Norwegia, Korea Płd. – Japonia
Kobiety
12.05 Szwecja – USA, Szwajcaria – Japonia, Rosja – Kanada, Korea Płd. – Dania

SNOWBOARD
MężczyŸni
1.30 Big air
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Kobiety
2.00 Program krótki
NARCIARSTWO DOWOLNE
MężczyŸni
3.30 Skicross
HOKEJ
MężczyŸni
4.10 1. ćwierćfinał
8.40 2. ćwierćfinał
13.10 3. i 4. ćwierćfinał
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
9.00 Sprint drużynowy st. dow. (S. Jaœkowiec, J. Kowalczyk)
MężczyŸni
9.00 Sprint druż. st. dow. (D. Bury, M. Staręga)


22 LUTEGO

FINAŁY
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
MężczyŸni
2.15 Slalom – 1. przejazd (Michał Jasiczek)
5.45 Slalom – 2. przejazd (ew. M. Jasiczek)
NARCIARSTWO DOWOLNE
MężczyŸni
3.30 Halfpipe
HOKEJ
Kobiety
5.10 Finał
KOMBINACJA NORWESKA
Drużynowo
8.30 Skoki – HS-140 (A. Cieœlar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
11.20 Biegi – 4x5km (A. Cieœlar, S. Kupczak, P. Słowiok, W. Marusarz)
SHORT TRACK
Kobiety
11.00 1000 m (ew. M. Warakomska, rez. N. Maliszewska)
MężczyŸni
11.00 500 m (ew. B. Konopko)
11.00 Sztafeta 5000 m
BIATLON
Kobiety
12.15 Sztafeta 4x6 km (4 z 5: K. Guzik, M. Gwizdoń, M. Hojnisz, W. Nowakowska, K. Żuk)

KWALIFIKACJE

CURLING
Kobiety
1.05 Ew. baraże
MężczyŸni
1.05 Ew. baraże
12.05 Półfinały
SNOWBOARD
Kobiety
4.00 Slalom gigant równoległy (Weronika Biela, Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)
MężczyŸni
4.00 Slalom gigant równoległy (Oskar Kwiatkowski)


23 LUTEGO

FINAŁY

SNOWBOARD
Kobiety
1.30 Big air
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
Kobiety
2.00 Program dowolny
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
Kobiety
3.00 Superkombinacja – zjazd (M. Gšsienica-Daniel)
6.30 Superkombinacja – slalom (ew. M. Gšsienica-Daniel)
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
5.15 Skicross (ew. Karolina Riemen-Żerebecka)
CURLING
MężczyŸni
7.35 O 3. miejsce
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
MężczyŸni
11.00 1000 m
BIATLON
MężczyŸni
12.15 Sztafeta 4x7,5 km

KWALIFIKACJE
NARCIARSTWO DOWOLNE
Kobiety
3.30 Skicross (K. Riemen-Żerebecka)
HOKEJ
MężczyŸni
8.40 1. półfinał
13.10 2. półfinał
CURLING
Kobiety
12.05 Półfinały


24 LUTEGO

FINAŁY

SNOWBOARD
MężczyŸni
2.00 Big air
4.00 Slalom gigant równoległy (ew. O. Kwiatkowski)
Kobiety
4.00 Slalom gigant równoległy (ew. W. Biela, A. Król, K. Sztokfisz)

NARCIARSTWO ALPEJSKIE
3.00 Drużynowo
BIEGI NARCIARSKIE
MężczyŸni
6.00 50 km st. klasycznym
CURLING
MężczyŸni
7.35 Finał
Kobiety
12.05 O 3. miejsce
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE
Kobiety
12.00 Wyœcig ze startu wspólnego (M. Czyszczoń, rez. L. Złotkowska)
MężczyŸni
12.00 Wyœcig ze startu wspólnego (K. NiedŸwiedzki)
HOKEJ
MężczyŸni
13.10 O 3. miejsce

KWALIFIKACJE

BOBSLEJE
1.30 Czwórki – 1. i 2. œlizg (M. Luty, K. Tylkowski, Łukasz Miedzik, Grzegorz Kossakowski, rez. Arnold Zdebiak)


25 LUTEGO

FINAŁY

CURLING
Kobiety
1.05 Finał
BOBSLEJE
1.30 Czwórki – 3. i 4. œlizg (M. Luty, K. Tylkowski, Ł. Miedzik, G. Kossakowski, rez. A. Zdebiak)
HOKEJ
MężczyŸni
5.10 Finał
BIEGI NARCIARSKIE
Kobiety
7.15 30 km st. klasycznym (S. Jaœkowiec, J. Kowalczyk)
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
1.30 Pokazy mistrzów
CEREMONIE
12.00 Ceremonia zakończenia

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL