Pierwszy pojedynek, rozegrany przed tygodniem w Astanie, zakończył się porażką Legii 1:3. By awansować, drużyna z Warszawy musiała wygrać z mistrzem Kazachstanu trzema bramkami lub 2:0, ewentualnie przy wyniku 3:1 doprowadzić do dogrywki.

Jedyną bramkę w środowym spotkaniu zdobył dla zespołu Jacka Magiery zdobył w 76. minucie Jakub Czerwieński, kierując piłkę do siatki głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sebastiana Szymańskiego.

Do kolejnej rundy awansowała Astana. Legia będzie grać teraz w kwalifikacjach Ligi Europejskiej.

Legia Warszawa - FK Astana 1:0 (0:0)

Bramka: Jakub Czerwiński (76).

Żółte kartki: Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy - Iwan Majewski, Marin Anicic, Patrick Twumasi.

Legia: Arkadiusz Malarz - Artur Jędrzejczyk, Jakub Czerwiński, Michał Pazdan, Adam Hlousek (69. Sebastian Szymański) - Michał Kucharczyk, Michał Kopczyński (65. Krzysztof Mączyński), Thibault Moulin, Guilherme, Dominik Nagy - Armando Sadiku (58. Kasper Hamalainen).

Astana: Aleksandr Mokin - Igor Szytow, Jurij Łogwinienko, Marin Anicic (63. Jewgienij Postnikow), Dmitrij Szomko - Patrick Twumasi, Iwan Majewski, Laszlo Kleinheisler, Sierykżan Mużykow (83. Sdrjan Grahovac), Roman Murtazajew (57. Abzal Bejsebekow) - Junior Kabananga.