Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Piłka nożna

Michał Pazdan trenerem drużyny dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Siedlcach

SOS Wioski Dziecięce
Obrońca reprezentacji Polski i Legii Warszawa Michał Pazdan został ambasadorem SOS Wioski Dziecięce. Piłkarz odwiedził podopiecznych stowarzyszenia w Siedlcach.

12-letni Brajan z Siedlec wysłał list do Michała Pazdana:

"Drogi Michale!

Mam na imię Brajan i mieszkam w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach, kocham grać w piłkę. Wszyscy w moim domku uważamy, że jesteœ najlepszym obrońcš na œwiecie. Bardzo bym chciał żebyœ kiedyœ znalazł chwilę czasu i odwiedził nas w domku. Marzenie to żebyœ przeprowadził z nami trening i pokazał kilka tricków.

Wielki Szacun

Brajan"

Piłkarz reprezentacji Polski nie przeszedł obojętnie obok tej wiadomoœci i odwiedził chłopca w Siedlcach. - Wiem, że sport jest bardzo ważny w życiu dzieci pozbawionych opieki biologicznych rodziców, bo mogš dzięki niemu nie tylko dać ujœcie emocjom, ale także pokazać, że sš w czymœ dobre, że coœ potrafiš, to bardzo wzmacnia, pomaga żyć, uczy wytrwałoœci i stawiania sobie nowych celów. Te dzieci zasługujš na wszystko to, co majš ich rówieœnicy, to piękne, że pracujšcy tu ludzie chcš im to dać. Jeżeli i ja, choć trochę przyczyniłem się do tego dzisiejszym treningiem, to bardzo się z tego cieszę - powiedział obrońca Legii Warszawa.

Pazdan odwiedził dom dzieci z SOS Wioski Dziecięce i przeprowadził z nimi trening. - Trening był super i Michał jest super, pokazał nam kilka trików, jest przecież wielkš gwiazdš, a jednoczeœnie jest taki zwyczajny, chciałbym być taki jak on w przyszłoœci - powiedział póŸniej autor listu.

Na stronie dziecisos.org dostępny jest bezpłatny Program do rozliczenia PIT

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL