Liga włoska: Piłkarze Napoli nie wykorzystali szansy, by zostać liderem

aktualizacja: 22.02.2016, 23:34

Piłkarze Napoli nie wykorzystali szansy, by zostać liderem włoskiej ekstraklasy. W poniedziałek tylko zremisowali u siebie z Milanem 1:1 i mają jeden punkt straty do zajmującego pierwsze miejsce w tabeli obrońcy tytułu Juventusu Turyn.

"Stara Dama" swój mecz 26. kolejki rozegrała już w piątek i także zremisowała - z Bologną 0:0.

Napoli na prowadzenie 1:0 wyszło w poniedziałek po trafieniu Lorenzo Insigne w 39. minucie. Cieszyło się z tego jednak tylko przez pięć minut, kiedy Giacomo Bonaventura zdołał wyrównać.

Teraz drużynę z Neapolu czeka w czwartek przed własną publicznością spotkanie w Lidze Europejskiej. Jej rywalem w rewanżowym meczu 1/16 finału będzie Villarreal. W pierwszym starciu tych dwóch drużyn górą byli Hiszpanie (1:0).